Kruhy pod očami

igor5454

Cawte ja mam tiez problem ale ja nemam kruhy pod ocami ale zily ... uz od malicka nevem preco poradte mi dakto ako sa toho zbavit . pls napiste mi na igi-69 na pokeci pls

dominiqa

Ahoj. Ja mam tiež kruhy pod očami, asi stale. Neviem ako sa ich mam zbavit. Strasne ma to trapy a bola by som rada keby mi niekto pomohol. Dakujem!!!........ :-)

libi4

vonkajsia vyziva ty sa tusim vyznas...ja spavam pomerne dost(mozno aj moc)iked niekedy som spavala malo, ale teraz uz nie a solim asi normalne, nemoze to mat nieco spolocne s teplotou okolo 37,2 bo casto mam aj teplotu len tak z nicoho

libi4

Ahojte..som rada, ze nie som sama co vyzera ako keby denne davala kubik heroinu...dneska budem vela vody pit..uvidime co to spravi, a tie ladove kocky to fakt pomaha? to musim skusit

vonkajsiavyziva

Ahoj Zuzka, no tak chcem sa opýtať koľko solíš, koľko piješ, a koľko denne spávaš a niečo s tým urobíme, krém by mal byť len na podporu,ale liečenie je nutné z vnútra!Ak to nechceš riešiť tu, tak sa mi kľudne ozvi aj na e-mail.

zuzzkaa

ja len chcem..ze ja mam uz od narodenia vrodene kruhy...tmave a nechutne..:( ale pomaly si zvykam,lenze ja si nechcem zvyknut..ale ich uz nemat..a tak som citala tu vsetko co pise..a tak sa snazim pit veela vody... :) aj..skusala som uz vsetko...cajove vrecuska..a nepomohlo..lyzicky z mraznicky...zase efekt ziaden...lenze ladove kocky su naj..ale kruhy sa len zmiernia..a nemyznu..lrn ich truchu menej vidno..ale aj tak musim pouzit korektor.Co mam robit ? ja nechcem pouzivat korektor..ja sa ho chcem zbavit..pls pomozte mi.. :) dakujem :)

vonkajsiavyziva

to mata: no tak najlešie je piť veľa vody, ako pozerám, tak si na to prišla, takže len v tom pokračuj a uvidíš, že to zmizne!!!

mata

Naa, ja to mam tiez v genoch, od mamy. Ibaze ta nosi okuliare a dala si ich urobit tak, aby jej spodne obrucky uplne zakryvali kruhy, vobec ich nevidno.Mne pomaha spanok, vela vody a vyzmykane studene sacky z bylinkovych cajov, kremiky skoro vobec. A necumiet tolko do compu... Inac, minule som citala ze sa da kupit nejaka pecenova kura, v lekarni, vraj to pomaha.

smejko

cawte..tak to vam poviem ze nie ste sami kto ma tmave kruhy pod ocami....aj ja ich totiz mam....ale ja ich mam odmala.....aspon ked som pouerala kazetu...ale inac si napamatam zeby som ich mala na zakladnej....moze mi niekto pomoct ako sa ich zbavit?dost mi vadia....prosiim