Kruhy pod očami

miriam07

Ahojte.. Aj mna trapia kruhy pod ocami a ani zakryt sminkami to nejde, pretoze jemne vacky a obrysy kruhov mi je vidno stale :( Ale mozno preto, ze mam macky,ktore ma pravidelne o 4:00 budia a koli nim mam prerusovany spanok.Myslite, ze to moze byt tym?A inak som pocula, ze na kruhy pomahaju ajoblady z cajov.Najma zeleny caj,alebo bylinkove caje.A je vela kremov na kruhy pod ocami a niektore nie su ani drahe.Staci zajst za doktorkou,neh vam nieco predpise,alebo si len takv lekarni kupte.. A hlavne pit vela cistej,neperlivej vody,vela ovocia, vitaminov a zdravy spanok.. A tie obklady.. Malo by to pomahat..

smut

uz je to par rokov co hladam a hladam odpoved "preco" ? krvne testy, oblickove a ine divadla vsetko vizera byt ok, neviem. citam akysi americky chat a pozrime niekto pise o rieseni kremom a potom dalsi a dalsi vraj sialensvo, neverili nicomu - vyskusali vseko a vsetci boli sokovani ze zabera tak som sa rozhodla : objednam skusim vyhodim peniaze ? cert to ber mozno nabuduci mesiac budem ako vsetci sokovana - zabera
ak zaberia dam urcite vediet

smejko810

kruhy pod ocami mam uz velmi dlho..su skor take fialove..ma iych aj moja sestra a brat ale na rodicoch take kruihy nevidim...co to moze sdposobit?pitny rezim sa snazim dodrziavat..co s tym ma spolocne voda?

samko r.

Dievky, ja neviem, ale kruhy pod očami avizujú choré obličky. Skús to najľahšie a to piť urologický čaj, alebo prasličku.

RSFredinka

Ja neviem co keby ste vyskusali si dat na oci cajove vrecuska vyluhovane neviem ci to pomoze ale niekto mi to hovoril ze by to malo fungovat