Tvrda a na dotyk bolestiva bradavka

diidi

lieskovcek podla mna to tak nie je pri kazdej, preto si to treba sledovat hlavne v navode, ze ako sa ma aplikovat, kolkokrat a ci je nutne alebo nie aj umyvat prsia pred prilozenim babatka. osobne by som vyberala nieco take, co nie je potrebne umyvat, tym padom je tam podla mna aj to zlozenie lepsie.

duma

Baby dakujem za tolko rad a tipov, ze ako a podla coho vybrat, ale este vas chcem poprosit, ci by ste mi mohli aj nieco konkretne napisat, akoze nieco, co sa vam osvedcilo, s cim mate dobre skusenosti :)

sirmia26

z mojej skusenosti mozem naplaste odporucit. rychly nastup ucinku a dostavenie takej ulavy celkovej od tej bolesti a toho pnutia v prsiach.

dragona

Tiež mi to napadlo, že tie náplaste by možno boli lepším riešením. Aj mi to príde také lepšie, čo sa týka aplikácie, ale tak to je čisto môj pocit, niekomu viacej môže ten balzám pasovať, to zase nechcem presviedčať nikoho, ale za vyskúšanie to stojí :)

lojniss

neboli by potom lepsie napriklad aj tie naplasti? akoze nehovorim, ze krem nevie pomoct, ale tak z toho hladiska, ze to netreba nejak sledovat. lebo na naplast asi nezabudnes, ked ju budes mat na prsku. a ta sa dava tak dvakrat denne.

masajasa

Duma to si sleduj podla zlozenia, isto to nebude pri vsetkych znackach rovnako. Niektore sa budu musiet umyvat. Preto je podla mna lepsie kupit nieco take, co netreba umyvat. Lebo to isto bude kolkokrat panika, stres, ze rychlo treba babo prilozit, ze bude uz plakat a podobne a to, ze si mas ist umyt prsnik bude asi to posledne, na co budes vtedy mysliet.

duma

No ja som sa nie preto pytala, ze ci nevadi, ked sa dostane nieco do bruska spolu s mlieckom potom pri kojeni. Ale takto cisto z toho pohladu, ze aky je to potom, ked si prska natriete. Lebo rozmyslam, ze co by som kupila, este to ma cas, ale tak radsej dopredu sa pripravim, ked sa da :)

paulara

no to nie lieskovcek, to si treba pozriet zlozenie. lebo niektore tie kremy obsahuju aj take veci, co by nemuseli ani. takze cim kvalitnejsie zlozenie, tym samozrejme lepsie.

lieskovcek

Diidi a to tak má každá takáto kozmetika alebo ako by som to tak všeobecne nazvala? Že nevadí, keď ostane na prsku, keď sa ide kojiť?

diidi

klaksima tak ono nemusis umyvat preto, lebo maju take zlozenie fajn, ze aj ked sa dostane do bruska trosinka z toho kremiku, tak to neuskodi :)