Tvrda a na dotyk bolestiva bradavka

demi123

takto nejak som to presne myslela, že či to nemôže nejak uškodiť, keby sa to dostalo dieťatku do bruška. ale teda záleží od každého toho krému zvlášť. radšej ale som za takéto niečo, ako píšeš, že máš istotu, že je to okej a netreba to nejak sledovať potom.

naty_gresova

Demi123 isto sa netreba tohto báť, že by to mohlo byť škodlivé či už pre maminku alebo pre bábätko. Teda samozrejme, že ako ktoré tie produkty. Ale tieto Multi-Mam, tak pri nich je to práve tak, že nie je ani nutné umývať si ten prsník pred kojením. Ak chceš, tak jasné, že môžeš, to ti nikto zakázať nemôže, ale teda nie je to potrebné. Pokiaľ si doma, že ideš doma kojiť, tak to máš asi jedno, ale výhodou to je, keď sa vyberieš niekam von a vonku si zapýta bábätko papať. Tak kde by si narýchlo zháňala nejakú toaletu, aby si sa poumývala a poutierala.

blanika15

ako to myslis, ze by to nemalo byt vhodne? vsak tie kremy nic skodlive alebo umele alebo ake neobsahuju. to nema ziadne vedlajsie ucinky alebo vplyvy.

valaja

- ale áno, to sa neboj, že by nie, ale tak môže sa stať, že keď si aj prsia po kojení natrieš - lebo však tak sa to odporúča - tak si bábo vypýta skôr papať, ako sa to stihne celé vstrebať. napríklad môže takáto situácia nastať. -

sachovanka

To je inak super, lebo to nevies cely den, kde ti hlava stoji a nie este aby si myslela na to, ze ked zacne plakat, ze je hladne, tak rychlo proste ho chces prilozit na prsko, nech sa napapa a nie este utekat medzitym do kupelne, aby si sa oplachla.

annninka

Pri com inom si dat zalezat, ked uz nie pri tom, co sa kupuje pre deticky. Aj tie gely a kremy na poranene bradavky sa daju kupit aj take, co netreba ani zmyvat pred kojenim, takze aj v tomto je to take lepsie pre deticky z toho pohladu, ze sa mozes spolahnut na to zlozenie, ked uz sa to tu spominalo, ze bude kvalitne, ked nevadi, keby sa aj dostalo dietatku do bruska, ze to nijak neublizi.

fantomka

Bronicka Tak zas nie je to vyslovene, ze sa treba. Ale je to isto lepsie, ked si das na tom zalezat, co pre dietatko kupujes :)

NatalkaBS

Anetta1000 vieš čo, toto presne jedna moja kamoška išla velice skúšať, že ona si nebude nič kupovať, že však ani kedysi nič nebolo a bla bla. Ona je taká eko bio a toto všetko strašne uznáva, tak že pôjde touto cestou. Ale prosto som videla, že jej to moc (tak na 90%) nepomáha. Tak ja som si potom sadla k tomu, že idem niečo pohľadať, že však musí byť aj niečo také prírodnejšie z týchto produktov.