Tvrda a na dotyk bolestiva bradavka

anetta1000

To máš podľa mňa zbytočné, nič z toho ti nezaberie tak, ako keď si normálne v lekárni alebo v drogérii kúpiš niečo. Predsa len keď si kúpiš takto produkt, tak aj to zloženie je uspôsobené tomu, aby pomohlo dobre a čo najrýchlejšie. Je to podľa mňa isto väčšia istota ako nejaké kapustné listy alebo čo ja viem čo.

lubby

skusali ste aj take tie babske recepty nejake na tie bolestive prsia?... ma to vobec zmysel skusat?.. ze ci to prinesie aj nejaky vysledok, alebo skoda casu a radsej siahnut rovno po takomto niecom...

naty_gresova

Oni robia aj na bradavky krémy a také gély, že keď máš z kojenia nejak podráždené bradavky alebo sa ti spravia také ranky. Však to asi každá poznáme, čo máme za sebou aspoň pár dní kojenia, že to nie je proste sranda a nie je to také jednoduché, ako sme si predstavovali, že to bude.

fantomka

Kamcita23 Toto si ja sledujem zakazdym, ked kupujem nieco taketo pre deti, vsak tych umelin je vsade vela aj v potravinach napriklad, tak naco este pridavat aj pri tomto, ked mozem kupit nieco s lepsich zlozenim. Ked isli zubky, tak to bola katastrofa u nas, naozaj to malu trapilo, ale som si povedala, ze nie, nekupim hned prve, co mi v lekarni ponukne. To som v noci si vtedy vsetko studovala a vybrala som gelik Multi-Mam. Tam je to zlozenie podla mna take najprijatelnejsie. A aj bez tych, ako si to ty nazvala, zbytocnosti nam zabral uplne super.

Kamcita23

pri tomto mi napadlo, ze co su tie geliky na zubky pre deti, tak tam tiez niektore obsahuju to co netreba, napriklad lidokain alebo nejake analgetika. to su uplne zbytocnosti si myslim, co to male detske telicko nepotrebuje.

amalias

ono ked si porovnas nejake dva tie gely alebo kremy napriklad, tak to si podla mna rychlo vsimnes, ze v com je rozdiel. ono vseobecne podla mna plati to, ze cim je to zlozenie dlhsie, tak tym padom su tam aj take nepotrebne tie latky niektore. neviem, to je akoze moj nazor. mozno sa najde niekto, kto to bude vediet odbornejsie vysvetlit. alebo niektore su napriklad aj na takej prirodnejsej baze.

bronicka

... akoze co myslis tymi zbytocnostami?... ja som myslela, ze proste kazda jedna vec v tom zlozeni ma svoje nejake opodstatnenie...

valinka

Tiež sa k tomuto názoru pripájam. Ja som si veľmi zvykla hľadieť v prvom rade na zloženie. Nech tam nie sú nejaké zbytočnosti, čo ani nemusia.