Tvrda a na dotyk bolestiva bradavka

peterkova_klar

Lieskovcek keď je toho takto viacej, z čoho sa dá vyberať, tak podľa čoho viem, že čo bude pre mňa to najlepšie? Či treba len poskúšať?

lieskovcek

Zziara nejdem ti hovoriť, že jedno je lepšie ako druhé, lebo dobré je podľa mňa hocičo používať, aby to pomohlo, či to bude krém, gél alebo náplasť. Ale o tých náplastiach baby píšu, že tam sa skôr dostaví taká nejaká úľava a zlepšenie.

zziara

to ako funguju tie naplaste a ako to vyzera vlastne? to je akoze nejak lepsie ako ked pouzivas len nejaku masticku?

Janna478

Neviem, či je tých náplastí viacero druhov alebo značiek, ale ja mám odskúšané Multi-Mam a tie boli fajn akože. Môžem povedať, že rýchlo mi pomohlo, rýchlo sa mi polepšilo, keď som ich pravidelne používala.

Mona1

taka ranka, ze aj chrasticka sa robi na nej, ale nekrvaca to akoze. len to, ze ked ide papat, tak to zase tak rozmokva, zvlhne cele od toho mliecka a od sliniek a potom je to zase tam, kde na zaciatku. stale takto dokolecka sa vrtime uz nejaky cas. ze aj by sa to chcelo zhojit ale nestiha sa.

Julka266

Podla mna ano, ale tak ono zalezi asi od toho, ze co je to za ranu, ci ozaj nejaka velka alebo mensie, ci sa tam robi chrasticka, ci je tam nejaky zapal. Ale s tym by mali tie naplasti tiez vediet teoreticky pomoct.

vilka214

Amalias to je podla mna najlepsie riesenie ako bojovat s takymito problemami. Ked je samozrejme rec o takychto problemoch, ktore suvisia s dojcenim, ze ta bradavka je nejaka poranena a ubolena, tak vtedy je super taketo nieco. Ked maju taketo zdravotne problemy iny povod, tak potom sa to inak riesi uz samozrejme, najlepsie s lekarom.

amalias

To sa vobec nad tym ani nepozastavuj. Jasne, ze to nie je k veci toto. Na tie bradavky je dobre pouzit take tie hojive kremy alebo aj take naplaste sa daju kupit, co vyliecia.

klaksima

Adamcova akoze pardon, ale dat si co vyrezat? bradavku? mozno by nebolo odveci si precitat aj ze o com vlastne sa debati a nie len bezhlavo reklamovat nieco.