Tvrda a na dotyk bolestiva bradavka

rastlinocka

nech sa nemusím opakovať, skús si pozrieť môj predošlý príspevok, tak som spomínala konkrétne náplasti. neviem, či sú to také ako hľadáš, ale sú fakt dobré.

fantomka

Spomenies si, co to bolo za znacku? Alebo keby si sa opytal zeny na to? Mne ich spominala jedna kamoska, ked sme sa stretli vonku, ale uplne som zabudla, co to bolo a nemam na nu ani cislo a na socialnych sietach ona nie je, tak nemam ako zistit teraz.

mihalik12

žena tiež používala nejaké náplasti. viem, lebo som jej ich objednával. že to jej nejaká kamoška poradila a ona ich tiež potom radila mojej sestre.

kiky1viky

To mám pocit, že je strata času. Radšej rovno použiť niečo takéto overené, čo som čítala, tak náplasti, že sú veľmi fajn na toto.

paulara

skusala som asi vsetky rady, co mi poradili kamaratky, mamina, starka, pozerala som aj na nete nieco. ale akoze nula bodov u mna. mne jedine balzam na bradavky pomohol, co som si objednala nakoniec. keby dalsi raz, tak rovno toto kupujem a nevymyslam.

lubby

skusali aj nieco z tych babskych receptov?... ze kapustne listy a take veci?... by ma zaujimalo, ci to skutocne aj ma nejaky efekt, alebo je to skor take placebo...

rastlinocka

o čom si nepočula? že bývajú bradavky poranené z dojčenia? podľa mňa je to úplne bežná vec. zo všetkých kamarátiek čo majú deti, tak si len jedna z nich nemala problémy. ale to ona musí byť proste vo všetkom extra :D inak viem, že baby používali krémy na hojenie alebo náplaste. na tie som sa vypytovala, lebo som to nepoznala, kým to jedna nespomenula, ona mi hovorila o Multi-Mam, neviem, že či aj iné sú, to som nepozerala.

LostVanilla

Ja by som lepšie išla ku lekárovi, neviem čo to je Amolias nikdy som nepočula, treba pozrieť na internete. Ale viem že teraz také problémy riešia miniinvazivné doktorpro.sk ne je to preblem aj z dojčením

agnessca

zalezi aj od toho, co preferujes, kremiky moze byt aj redsi aj hustejsi, to je tusim ten lanolin vlastne, tak to je take hutnejsie. naplaste obsahuju taky nejaky hojivy gel, naplast si vlastne prilozis na prsnik a moze sa aj obliect na to kludne, nechas posobit urcity cas, kym sa gel vstrebe a odstranis. tie ostatne asi vies, ako funguju.