Chcem schudnúť a tentokrát zdravo a bez jojo efektu

Príspevok v téme: Chcem schudnúť a tentokrát zdravo a bez jojo efektu
jessulik

ahojte.
no ja som sa tiež rozhodla začať chudnúť.včera som si naplánovala začať s 90-dňovkou ale rozmyslela som si to.vlani som s ňou schudla 15 kíl a ani som to neťahala do konca.lenže všetko sa mi vrátilo.uvažovala som aj nad tým,že vyskúšam zdravú výživu a pohyb.takže za pokus to stojí.tolko dievčat potvrdzuje že sa takto dá schudnúť-dúfam že to pôjde aj mne.vyskúšala som už vela druhou diét aj vela sprostých reklám ale asi teraz zvolím túto ťažšiu a dlhšiu cestu.len tá pevná vôla-ach tá keby bola silnejšia:) nevadí.za pokus to stojí.

ak by mal niekt nejaké dobré rady pre mňa tak s radosťou uvítam a keby sa niekto chcel ku mne pridať to by bolo ešte lepšie.

skončime s diétami a začnime sa trochu starať aj o svoje zdravie.prosím pomôžte mi aby som sa dostala na správnu cestu.
moja výška je 164 cm a momentálna váha je 78 kg.potrebujem toho vela schudnúť a nepôjde to za mesiac ja viem ale pevne verím že sa počas tejto zmeny naučím šport brať ako súčasť svojho života a nie len na obdobie keď znižujem váhu.ak sa najde niekto kto tiež chce zmeniť svoj životný štýl a spraviť takto ničo pre seba tak sa prosím ozvite.
------------------------
Správna výživa, životospráva www.zdravie.sk

hena29

Skús redukčnu dietu tam nebudeš hladovať a pomaha pomaly si zvykneš na ine stravovanie pomôže ti kniha redukčna dieta od Skybovej K.

bleee

Konečne správny prístup - držím ti palce aby ťa prípadné "zhrešenie" neodradilo a aby si vo svojom úsilí vytrvala.

Možno sa ti to bude javiť ako rada nesúvisiaca so zdravou životosprávou, ale ak chodíš do školy alebo práce, prihlás sa na obedy. Nezabudni raňajkovať aj večerať, aby si tvoje telo zvyklo na dostatok stravy a prestalo si robiť tukové zásoby. A najdôležitejší je pravidelný pohyb.

Karina

Jessulik - konecne niekto s normalnym pristupom. :) Ked citam vsetky tie temy typu "90dnova dieta od 6.4.2010" a pod., tak sa mi niekedy az rozum zastavi... Dievcata budu (ak vobec vydrzia) chudnut 90 dni a potom co? Vratia sa znova do starych kolaji a priberu to vsetko spat. Je malo takych, ktore pri podobnej diete ostanu. Pokial chce niekto schudnut natrvalo (ani by som to nenazyvala chudnutim ale zmenou zivotneho stylu), potom sa treba trosicku viac zamysliet nad svojim jedalnickom, financnymi moznostami, pohybom a pod. Cize ja tvoj napad len kvitujem a drzim ti palce :)...

Co sa tyka rad, mam len take vseobecne. Jest menej a pomaly, preferovat zeleninu, ryby, biele maso, obmedzit tucne a sladke jedla... Ja sama sa toho viac menej drzim. A samozrejme je potrebny pohyb, odporucila by som ti aerobic. Mne beh prilis namaha klby v kolenach, takze som sa vybrala touto cestou a skutocne ma to chytilo :). Tak este raz, drzim palce!