Chcem schudnúť a tentokrát zdravo a bez jojo efektu

Príspevok v téme: Chcem schudnúť a tentokrát zdravo a bez jojo efektu
jessulik

ahojte.
no ja som sa tiež rozhodla začať chudnúť.včera som si naplánovala začať s 90-dňovkou ale rozmyslela som si to.vlani som s ňou schudla 15 kíl a ani som to neťahala do konca.lenže všetko sa mi vrátilo.uvažovala som aj nad tým,že vyskúšam zdravú výživu a pohyb.takže za pokus to stojí.tolko dievčat potvrdzuje že sa takto dá schudnúť-dúfam že to pôjde aj mne.vyskúšala som už vela druhou diét aj vela sprostých reklám ale asi teraz zvolím túto ťažšiu a dlhšiu cestu.len tá pevná vôla-ach tá keby bola silnejšia:) nevadí.za pokus to stojí.

ak by mal niekt nejaké dobré rady pre mňa tak s radosťou uvítam a keby sa niekto chcel ku mne pridať to by bolo ešte lepšie.

skončime s diétami a začnime sa trochu starať aj o svoje zdravie.prosím pomôžte mi aby som sa dostala na správnu cestu.
moja výška je 164 cm a momentálna váha je 78 kg.potrebujem toho vela schudnúť a nepôjde to za mesiac ja viem ale pevne verím že sa počas tejto zmeny naučím šport brať ako súčasť svojho života a nie len na obdobie keď znižujem váhu.ak sa najde niekto kto tiež chce zmeniť svoj životný štýl a spraviť takto ničo pre seba tak sa prosím ozvite.
------------------------
Správna výživa, životospráva www.zdravie.sk

martinmlm

matolog...všetkým je to jasné. Tému som posunul len koli Maroš75 aby si niečo prečítal . Ďakujem za pochopenie

Wellnesska

Ahojte, ako sa tak pozeram na vas problem, verim, ze ste z neho tak trochu zufale. Ak ste z okolia Šale, Galanty, Serede alebo smerom na Nitru ci Nove Zamky a mate chut schudnut raz a navzdy pod odbornym dozorom, kontaktujte ma na chudnutimkzdraviu@gmail.com. Nikdy nie je neskoro zmenit nieco vo svoj prospech :)

zuzic

jessulik teraz sa ospravedlnujem ja tyzden som si ani nevsimla ze si napisala:) no pravidelnou stravou sa pochvalit nemozem ani ja:( ani cvicenim moc nie ale minuly tyzden som cvicila dobre...a ty ako teraz?

leeela5

skuste kuknut schudnime-spolu.weblahko.sk tam je zalozene forum pre tych, co chcu chudnut zdravo bez jojo efektu a tak :)

jessulik

ahoj zuzic
prepáč ale nebola som na nete a čo sa týka pravidelnej stravy ani to som nedodržiavala.vlastne včera som vôbec nejedla nič.no dnes to už bolo o niečo lepšie ale nebolo to pravidelné jedenie ale aspoň som jedla 3x.fakt to nie je lahké.aspoň premňa nie.a ty ako stojíš?

zuzic

jessulik u mna to nakoniec ostalo len pri tom banane a kusku kolaca:( takze pochvalit sa tiez nemozem bohuzial:( ale cvicila som a dost takze to som rada aspon:) ja si asi kupim tiez tu slamku do skoly a budem pocuckavat cez hodiny, vtedy najlepsie chuti ked to je zakazane:) mno dobre zajtra nam to pojde lepsie, drzim palce:)
dobru nocku