Chcem schudnúť a tentokrát zdravo a bez jojo efektu

Príspevok v téme: Chcem schudnúť a tentokrát zdravo a bez jojo efektu
jessulik

ahojte.
no ja som sa tiež rozhodla začať chudnúť.včera som si naplánovala začať s 90-dňovkou ale rozmyslela som si to.vlani som s ňou schudla 15 kíl a ani som to neťahala do konca.lenže všetko sa mi vrátilo.uvažovala som aj nad tým,že vyskúšam zdravú výživu a pohyb.takže za pokus to stojí.tolko dievčat potvrdzuje že sa takto dá schudnúť-dúfam že to pôjde aj mne.vyskúšala som už vela druhou diét aj vela sprostých reklám ale asi teraz zvolím túto ťažšiu a dlhšiu cestu.len tá pevná vôla-ach tá keby bola silnejšia:) nevadí.za pokus to stojí.

ak by mal niekt nejaké dobré rady pre mňa tak s radosťou uvítam a keby sa niekto chcel ku mne pridať to by bolo ešte lepšie.

skončime s diétami a začnime sa trochu starať aj o svoje zdravie.prosím pomôžte mi aby som sa dostala na správnu cestu.
moja výška je 164 cm a momentálna váha je 78 kg.potrebujem toho vela schudnúť a nepôjde to za mesiac ja viem ale pevne verím že sa počas tejto zmeny naučím šport brať ako súčasť svojho života a nie len na obdobie keď znižujem váhu.ak sa najde niekto kto tiež chce zmeniť svoj životný štýl a spraviť takto ničo pre seba tak sa prosím ozvite.
------------------------
Správna výživa, životospráva www.zdravie.sk

jessulik

anandi
tú disciplínu nemám ani ja a dokopať sa k cvičeniu to nie je ani pre mňa maličkosť:)no veď uvidíme ako to dopadne.dúfam že dobre.

jessulik

megy0071
pozriem kďe som ju stiahla.ja si ju práve tlačím lebo tu z počítača si ju čítať nechcem lebo ma z toho rozbolí hlava.májdem a pošlem ti to.ak nie tak ti to pošlem inak.nejak to už spravíme.

anandi

martinmlm vyliecis ma?depresia,vies.inak ja nemam nadvahu.obcas chodim behat.donutte ma niekto to robit pravidelne!!:-/

jessulik diky za pozvanie ale ja nemam ziadnu pevnu volu a ziadnu sebadisciplinu momentalne.a ked cvicim tak si urcim pocet serii a opakovani a necvicim tak ze co najviac.ale to palenie bruskovych svalov zboznujem:)

bandit mas neake poznatky o tomze kolko musim sexovat denne aby som schudla:)?ja pri tom teda nechudnem mam pocit...

megy0071

Ahojte.Tak tiež som počula,že tá kniha je dobrá.Tu osobu síce vôbec nemusím,stretla som sa s ňou na dovolenke.Kde sa to dá stiahnuť,kupovať si ju nemienim.Dnes idem tiež cvičiť,snáď bude čas aj na aeróbne cvičenie.Áno brušákmi sa spevňuje,ale viac svalov aj lepšie spaľuje.Ja brucho nerada cvičím,ale keď chcem preč záchranné koleso,tak musím niečo s tým robiť.

jessulik

anandi
nepridáš sa ku mne cvičiť aj ty?možno by to pomohlo proti lenivosti trochu aj tebe.a spolu to bude lahšie:)

jessulik

martin inak čo ty na tú knihu?nečítal si ju náhodou?a čo iné by si navrhol ak nie brušáky?inak mám od včerajších dobrú svalovku:)

jessulik

no čaute.
ja som dnes ešte necvičila.nemala som čas.ešte to mám dnes pred sebou.
jana11-už som si tú knihu stiahla.len ju ešte prečítať.inak ja mám doma orbitrek len skoro nikdy na ňom necvičím.asi budem musieť začať pravidelne.

martinmlm

Čau holky. Tu sa nekecá ale maká. Obézny človek nemôže hneď hopsať, lebo si zničí kĺby a chrbticu. Najprv treba spevniť kostru, aby sme nehrkali. Koľko urobíte vy brušakov za 5 min?

Najčítanejšie články