Chcem schudnúť a tentokrát zdravo a bez jojo efektu

Príspevok v téme: Chcem schudnúť a tentokrát zdravo a bez jojo efektu
jessulik

ahojte.
no ja som sa tiež rozhodla začať chudnúť.včera som si naplánovala začať s 90-dňovkou ale rozmyslela som si to.vlani som s ňou schudla 15 kíl a ani som to neťahala do konca.lenže všetko sa mi vrátilo.uvažovala som aj nad tým,že vyskúšam zdravú výživu a pohyb.takže za pokus to stojí.tolko dievčat potvrdzuje že sa takto dá schudnúť-dúfam že to pôjde aj mne.vyskúšala som už vela druhou diét aj vela sprostých reklám ale asi teraz zvolím túto ťažšiu a dlhšiu cestu.len tá pevná vôla-ach tá keby bola silnejšia:) nevadí.za pokus to stojí.

ak by mal niekt nejaké dobré rady pre mňa tak s radosťou uvítam a keby sa niekto chcel ku mne pridať to by bolo ešte lepšie.

skončime s diétami a začnime sa trochu starať aj o svoje zdravie.prosím pomôžte mi aby som sa dostala na správnu cestu.
moja výška je 164 cm a momentálna váha je 78 kg.potrebujem toho vela schudnúť a nepôjde to za mesiac ja viem ale pevne verím že sa počas tejto zmeny naučím šport brať ako súčasť svojho života a nie len na obdobie keď znižujem váhu.ak sa najde niekto kto tiež chce zmeniť svoj životný štýl a spraviť takto ničo pre seba tak sa prosím ozvite.
------------------------
Správna výživa, životospráva www.zdravie.sk

megy0071

Prepáčte,že vám tu do toho vstupujem-tie brušáky.Mám dotaz.Ja si cvičím brucho na takej hrazde,kúpená tak asi tak pred 10 rokmi ,volá sa ABS Only.Cvičievam s ňou na posteli,lebo kríže neposlúchajú.Ja tých brušákov-skracovačiek spravím tak okolo 400.Robím série na horné,spodné,šikmé brušné svaly.No a zaujíma ma že či takéto brušáky sú tiež OK.Dík.

martinmlm

Za odmenu si môžeš do prasiatka odložiť 1euro. Ja som urobil +5. Ti poviem zničilo ma to viac ako hodina v velocvičňi. Kam zmizli ostatní. Že "kde sa cvičí nezavadziam". Chrbtica? Riešil som stavbára s popraskanými platničkami 5ks, chronickým zápalom pankreasu a k tomu stabilná teplota 37,5. Už povieš čo ti je.

jessulik

no dnes som to skúšala.až na tú bolesť v chrbtici to nebolo až také zlé.ale aj tak som spravila len 40:)

jessulik

to by asi môj limit nebol lenže po 25 brušákov som cítila ako sa namáham ako tlačím.vieš?a to je pre mňa nebezpečné akože silné tlačenie do hlavy.ale pokúsiť sa môžeme:)

martinmlm

Skús vyložiť nohy na posteľ do pravého uhla a dvýhaj hlavu. Brucho je veľmi dôležité, lebo držia panvu a hrudník v správnej polohe.

jessulik

akože môj zdravotný problém nevyriešiš.ale vieš čo asi sa o to pokúsim.akože o tie brušáky.tolko toho nespravím ako ty ale snáď niekolko zvládnem opatrne aj ja.

martinmlm

Ako vedúca stránky budeš mať úľavu- môžeš dvýhať nohy. Máš zdravotný problém-napíš, pokúsim sa ho vyriešiť.

Najčítanejšie články