Chcem schudnúť a tentokrát zdravo a bez jojo efektu

Príspevok v téme: Chcem schudnúť a tentokrát zdravo a bez jojo efektu
jessulik

ahojte.
no ja som sa tiež rozhodla začať chudnúť.včera som si naplánovala začať s 90-dňovkou ale rozmyslela som si to.vlani som s ňou schudla 15 kíl a ani som to neťahala do konca.lenže všetko sa mi vrátilo.uvažovala som aj nad tým,že vyskúšam zdravú výživu a pohyb.takže za pokus to stojí.tolko dievčat potvrdzuje že sa takto dá schudnúť-dúfam že to pôjde aj mne.vyskúšala som už vela druhou diét aj vela sprostých reklám ale asi teraz zvolím túto ťažšiu a dlhšiu cestu.len tá pevná vôla-ach tá keby bola silnejšia:) nevadí.za pokus to stojí.

ak by mal niekt nejaké dobré rady pre mňa tak s radosťou uvítam a keby sa niekto chcel ku mne pridať to by bolo ešte lepšie.

skončime s diétami a začnime sa trochu starať aj o svoje zdravie.prosím pomôžte mi aby som sa dostala na správnu cestu.
moja výška je 164 cm a momentálna váha je 78 kg.potrebujem toho vela schudnúť a nepôjde to za mesiac ja viem ale pevne verím že sa počas tejto zmeny naučím šport brať ako súčasť svojho života a nie len na obdobie keď znižujem váhu.ak sa najde niekto kto tiež chce zmeniť svoj životný štýl a spraviť takto ničo pre seba tak sa prosím ozvite.
------------------------
Správna výživa, životospráva www.zdravie.sk

anandi

ahojte...inak pokial viem tak ako inde tak aj pri brusakoch absolutne nezalezi na kvantite ale na kvalite.a z brusakov sa nechudne ale spevnuje.

martinmlm prosim vyliec ma z depresie a lenivosti zit...prosim! daj mi aspon silne placebo...to su vlastne veci ktore mi brania sa o seba starat,ak mi rozumies...som v ocakavani..(bohuzial uz zase)

Jana11

Ahoj,
ja by som doporucila Vysoku skolu chudnutia od Sipeky. Je to velmi motivujuca a zabavna kniha. Mam znamu, kt. podla tejto knihy schudla bez jo-jo efektu. Pravidla na chudnutie su velmi jednoduche a nie obmedzujuce. Vsetky rekl. prostriedky na znizovanie vahy su hluposti. 1/2 - 1 hod na orbitreku robi zazraky.

martinmlm

Ani netušíš aké ty máš šťastie že ma máš. Som si myslel že máš dačo strašnejšie. Keď ti brušaky nevyhovujú tak to zmeňme. Daj niečo iné. Trombozu vyženieme.

jessulik

no tak to sme na tom asi rovnako s tým cvičením.len ja som spravila o jednu nulu menej:) a tie brušáky ma asi zničia:) to je moja slabá stránka.ale behať už nemôžem vzhladom na môj zdravotný stav ale aspoň sa pokúsme dať do toho všetko v rámci obmedzenia:)a som rada že si sa sem ku mne pridala.
no a marin...ach-ten sa tu so mnou ešte potrápi:)

megy0071

No ja sa necítim,že by som bola dáko pred vami.Tak mám výdrž spravím ich aj viac,no pneumatiku mam stále:((.Po pôrodoch na bruchu zostala vždy,nech som cvičila tých brušakov aj raz toľko a 6x do týždňa.No 20kg na hrudi nemám,ale tie moje trojky tiež niečo vážia :)).Toto cvičenie ma tak drží zopár mesiacov,keď si na začiatku roka vstúpim do svedomia a tak do prázdnin.Tak budeme sa podporovať.Dnes som si tiež už dala 400,tak som spokojná,ale nechcelo sa mi.Keď som tu o tom čítala ako sa snažíte,tak som sa išla potrápiť aj ja.

jessulik

a chrbticu zaťažujú večšie prsia.takže asi ani toto tu nevyriešime:)ale budem sa snažiť spraviť čo najviac.

jessulik

no s tým cvičením to azda pôjde ale mojím lekárom sa asi nestaneš:)mám mozgovú trombózu ak si na to zvedavý.tak opatrne s tými cvikmi aspoň zo začiatku:) a tebe sa asi cvičí lahšie lebo nemáš prsia ako ja.takže mne to ide asi ťažšie:)
megy0071
no ty si fakt kočka:) ja tolko nespravím asi ani o 50 rokov:)

martinmlm

Tak ty budeš naším idolom. Ale skús si dať na hruď 20kg ako má jesulik. A za 10 rokov ťa porazíme!!!:):):) My sme ešte len na začiatku, a budeme radi keď más podporíš.

Najčítanejšie články