Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nela111

Trinity Orion,
ked si teraz bola na konzultacke (ako dlho trvala?) u Mladeka, bol ten 4.12. najskorsi volny termin na opku? Ci si si dala ten datum, lebo ti takto vyhovuje? Ohladom predoperacnych vysetreni ti co presne hovorili? Bola si aj u nejakeho ineho Dr. na konzultacii?

ythyl

Trinity Orion,

mozem sa opytat,ze ku komu ides, ked mas v decembri operaciu? som tu nova a nie celkom ovladam, kto ku komu ide :) dakujem

sanika

Slniečko
Naozaj myslíš že som sa dobre rozhodla pre tie vačšie? Vidím síce, že všetky čo sem píšu po op by si dali vačšie. Ale ked som kukala galerku, tak mne všetky prídu také veľké, že sa normalne bojím. Ja by som asi bola spokojná aj s tým čo oni majú pred.
Tebe sa to kráti, január je krásny termin. Dúfam, že mi zavolajú skôr.

Trinity Orion

Zoe23 Cauko.No uz mam po,som spokojna celkom,ako som aj cakala,budem potrebovat aj upravu,vdaka comu musi rezat okolo dvorca,ale tak este dobre,cakala som ze bude treba rezat viac.dohodli sme sa na 400 ml okruhle mentory,vysoky profil,a operacia 4.12.,uz nech je to za mnou:)A ty ides kedy na operaciu?Prepac nejako mi to uniklo..

ythyl

Sanika

aj ja som vcera poslala prsia do galerky a tiez nic,ziadna odpoved :) tak dufam,ze som dobre poslala,nie ze niekomu inemu a ten sa zlakne,haha:)

sanika

No super. Poslala som foto svojich terajších prs do galerky, aby som mohla kuknúť ako asi vyzerajú na niekom tie čo si chcem dať. A nič... OdpoveĎ žiadna ani inštrukcie. Tak čo mám robiť :o(

slafci1807

Ahojte baby, chcem sa spýtať ja idem na OP 24.10. a mam vybrate arion 425ml cca si viem predstaviť že sú to C-D ale nemá ich niektorá z Vás? že či je to naozaj také veľké alebo tak.. a tie ktorí sú po OP ako to bolo s prácou? po koľkých dňoch ste nastúpili do práce :) Ďakujeeem

Dada77

Cafte baby,
tak by som sa k vam rada pridala. Mam odkojene 3 deti, takze si viete predstavit, ako asi moje prsia vyzeraju. Kedze uz dalsie deti neplanujem, chvalabohu, konecne nastal cas na opku. Na konzultacii som bola u Dr Palenčára v Ruzinove. Mate s nim niekto skusenost ? Alebo ste aspon nieco na neho poculi ? Ja som mala z zej konzultacky celkom dobry pocit. Kedze mam siroky hrudnik - 90 cm pod prsiami, navrhol mi 525 ml VP Mentory. Co vy na to ? Nebude to obrovske ??? On povedal, ze mi moze dat najmensie 475 ml, lebo ze mensie by sa na mne stratili. Opku mi naplanoval na 18.11., tak teraz len studujem vsetky mozne fora, aby so sa dozvedela co najviac.
Btw dieuky, ja si neviem predstavit, ako budem doma fungovat okolo troch deti po opke, sa toho desim. A este sa bojim, co ked sa mi nebudu pacit ?! Alebo ako zvladnem bolest ? A spanie na chrbte niekolko tyzdnov ?! No zacinam sa toho desit, tak ma prosiiiiiim trocha povzbudte. Dakujeeeem. ;))

barboraF

Zoe83
:-D :-D dobreeee,tiez ich mam zopar :-D ja len dufam,ze sa na mna doktor Cerven nebude divat ako na hotentoota :-D