Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

arria

Assabloy
to je uplne normalne ze nad tym musis rozmyslat a vahat, chvilu sa tesis a druhu nevies ci di toho ist... skus sa postavit pred zrkadlo, alebo sa pozri na svoje fotky... to by ti malo pomôct pri rozhodovani ;-)

assaabloy

all
ahojte baby, ja mam pred operaciou niekolko dni, este som nemala konzultaciu, cakam nato vsetko vyse polroka a teraz ked uz sa to vsetko naraz blizi mam take zmiesane pocity ci to vobec chcem. a ci sa nieco zmeni po operacii,ci sa mi to bude pacit vobec, ci si nato zvyknem co sa zmeni mozno sebavedomie ci pohlad na svet.mozno by mi pomohlo ak by mi niektora z vas nieco napisala svoje pocity, ak ste premyslali obcas pred opkou ako ja. mala by to byt prva operacia v zivote.a mozno ma zneistila ta celkova moja privatna situacia, kde som sa ocitla vo velkom dusevnom rozpolozeni,trpim chronickou nespavostou a jedno s druhym mi troska nici aj zdravotny aj psychicky stav, fakt neviem ci robim dobre a ci to iba z toho vsetkeho ma napadaju taketo myslienky.
vahala ste niektora z vas co mate uz po opke takto?

Trinity Orion

ythyl

No oni su tam na recepcii len do stvrtej,takze preto nedvihali.Toho Cervena vsetci velmi vychvaluju,za vsetko hovoria aj tie dlhe cakacie doby,ale podla mna je na SK zopar kvalitnych lekarov,co som videla fotky aj z inych klinik boli pekne.ja som ho vobec neriesila koli dialke,som na materskej a od malej velmi neviem tak daleko..tak som zvedava ako sa rozhodnes,daj potom vediet:)

ythyl

Trinity Orion,

ja som tam dnes volala,ale nikto mi to nezdvihol,ale volala som okolo pol piatej,tak mozno preto :)ale ja chcem az januarovy termin na konzultaciu,lebo treba 6 mesiacov po kojeni,takze si myslim,ze budu mat v januari volno:)inak ma aj u Cervena v BB na koniec januara konzultacku,ma presunuli z Popradu,tam som mala mat vo februari uz opku,ale pochybujem,ze tak skoro budem mat v tej Bystrici operaciu,tak hladam adekvatnu nahradu za Cervena:)

ythyl

Trinity Orion,

no super,to si ma potesila:) uz sa aj tesim na konzultacku k nemu :) videla som jeho pracu a sa mi pacila:)

Trinity Orion

ythyl Mala som dobry pocit,velmi prijemny clovek,bolo vidiet ze vie o com hovori,hned mi povedal co treba porobit,potrrebujem aj miernu korekciu,takze mi vlozi implantaty cez dvorce.s velkostou nenamietal vobec,odporucal mi 350 a na koniec sme sa dohodli na 400 okruhle mentory ,vysoky profil pod sval.Moja sestra bola kedy na operacii ako studentka,kde on robil prsia a vravela mi,ze si daval velmi zalezat,aby to bolo dokonale.Dufam,ze budem spokojna.

16kristina02

ahojte,

Včera ma operovali, už som doma. Včerajší deň a dnešna noc bola katastrofa, som si hovorila že už nikdy viac, dnes s odstupom času a hlavne utlmom bolesti su moje myšlienky niekde inde. Operoval ma MUDr. Racz Interklinik BA. Imploše vkladane cez dvorce, pravy prsník 330ml, lavý prsník 375ml. Od bolesti mam panadol rapid cez den, a na noc mam Novalgin.

ythyl

Rozalka,

ahoj,teraz vkuse pozeram len album a vybrala som si dr.Mladeka a pozriem sa aj na dr.Ocenasa,lebo to vyjde v podstate rovnako,Mladek a Ocenas:)ku Cervenovi by som velmi chcela ist,ale do leta by som chcela mat pekny dekolt v plavkach:)

ythyl

Trinity Orion,

a aky si z neho mala pocit? a ake si si implantaty vybrala?ukazoval ti aj svoju pracu?lebo mne sa nechce cakat na Cervena a podla recenzii dievcat,pan doktor Mladek je tiez spicka v plastickej operacii prs,tak by som asi chcela ist k nemu :)