Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Niku-ss

ahojte ja mám ist na operaciu do PP k Potockej mate niekto skusenosti? dajte vediet neviem este co a ako nabuduci tyzden mam konzultáciu

Nela111

zoe23
Dakujem ti za info. Boze, som zvedava ako mi to cele nakoniec dopadne. Ako to zladim aj s mojou pracou. A hlavne, aby som v decembri neochorela, lebo ja mam dost blbu imunitu.
No ja by som si tie predoperacne chcela dat urobit v novembri. V decembri (az do opky) nebudem mat absolutne cas behat po lekaroch. Dufam, ze to nebude vadit, ze by tie vysetrenia boli cca mesiac stare.
Na sone prs som bola v aug. 2012, ktovie ci by to akceptovali teraz alebo treba ist znova. Lebo poistovna to preplaca len raz za dva roky.

Titten

16kristina02,

tak potom je to ok. Drz sa, potom sa ozvi, ako si to super zvladla.
Neboj, nestresuj sa, si v dobrych rukach

ythyl

Rozalka

A preco nie Chirmed?Pocula si nejake ohlasy?Ano, o Mladekovi som citala same chvaly,lenze Nitra sa mi zda dost daleko a Ocenas je podla mna dost drahy,lebo robi opky od 2900-3100. Ja uz som bola u Cervena na konzultacke pred 2 rokmi,vybral mi 450ml okruhle ES,ale 2 tyzdne pred opkou som zistila,ze som tehotna :) takze z toho vzislo a teraz som sa vo feb. objednala rok dopredu,lebo som este kojila a nakoniec som pred tyzdnom volala do PP,kde som zistila,ze uz tam operovat nebude a z toho februara 2014,kedy som mala mat opku,nebude nic:(ale vysli mi v ustrety,ze mi dali skor konzultacku,len som sa mala pytat asi aj na opku,lebo ako vidim,ze plnia uz junove terminy a mne sa to zda taaak daleko:( ked ja tie prsia uz chcem :) a ten februar,marec by bol idealny:)

slniecko83

Sanika

Dobre si sa rozhodla urcite budes spokojna. Tiez si tam v najblizsej dobe musim zavolat pretoze mam par otazok co sa chcem spytat-