Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Dada77

Steel,
podla mna by to chcelo na tvojom mieste este jednu konzultaciu, aby si vedela, ktory nazor sa bude zhodovat.

steel

Ahojte ženy :) Keď ste sa tak rozpísali pridám sa aj ja. Už dlhšie čítam príspevky... Mám za sebou 2 konzultácie, no čo je divné... jeden doktor navrhoval max.255ml, druhý nemal problém vyhovieť mojim predstavám (konkretne som mu ukázala obrázok- by to splňal objem 390ml a nebol problém....Ja už mám tiež deti, tak dúfam, že už mám odrodené :)

Rozalka

ythyl

no viem Očenáš je dosť drahý ale zas má peknú robotu, takže je to na zváženie či človek počká na Červeň alebo ide ku inému doktorovi na skorší termín. Na chirmed - prečítaj si dozadu veci a sama sa potom rozhodneš.. ale na tvojom mieste by som počkala na Červeň a naznačila im na konzultačke celú tvoju story a možno ťa niekde vsunú...

zoe23

Trinity Orion
fuu, uz az decembrove terminy dava! Tak drzim palce na opku! A ja mam uz po, zachvilu su to 3 mesiace :)

Trinity Orion

Nela 111.Ahoj.Konzultacka trvala ani nie hodinu,v podstate som mala jasno co chcem,vysvetlil mi co je potrebne urobit,odskusali sme implantaty a dohodli sme sa hned.Inde som nebola,v mojom okoli si myslim je toto dobra volba,aspon teda dufam,kedze nic nie je 100%ntne.Este 2.decembra som mohla ist,to bolo najskor a predoperacne mi urobia tezden pred operaciou vsetko tam u nich,nemusim nikde behat a vysvetlovat,co som velmi rada.

slniecko83

Sanika

Urcite si sa dobre rozhodla. Mozno hned po opke si povies fuha ake bomby ale po par dnoch budes rada ze si si dala tie vacsie. Pomalicky sa mi to krati a neviem sa uz dockat,ale aj tak este ten januar je daleko.i