Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

sanika

slniecko
Tak ja som volala sestričke, že chcem vačšie tie silikony, tak ako mi navrhol doktor. A povedala mi, že dobre a mám si to prpísať v papieroch a napísať vedla po dohode s lekárom.
Tak skús to aj ty tak napísať. Inak foto som do galerky poslala ale nič mi neprišlo :o( tak dúfam, že som to správnej osobe poslala.

barboraF

Ahojte baby
Chcem sa Vas spytat,ci niektora mala aj fotku prs a priniesla ju na konzultaciu aby doktor vedel aku ste mali predstavu...lebo neviem ako inak mu poviem co vlastne chcem:-D dik

16kristina02

Titten, moja obvodna dr vedela že idem na opku tak mi dala take nejake atb aby to nevadilo. V papieroch s interkliniku mam že sa nesmu 48hodín pred opkou uživať lieky ako acyplyrín, ... :-)

Jejda aby ja sa už aj dosť začinam bať... napadaju ma všelijake ,,blbosti,, :-/

Titten

16kristina02,

dufam, ze nekecam, ale mne sa zda, ze mi lekar vravel, ze aspon 3-4tyzdne pred opkou ziadne ATB.
Kaslat sa moc neda, by si mala pocit, ze ti hrudnik roztrhne,

Ja som aj z tohto dovodu radsej sla na opku v maji, pripadne mi nevadilo v horucavach to prezit, ale mala som istotu, ze budem zdrava, my sme dokola s detmi stale chori casto

Trinity Orion

Zoe23 V galerke nie som,ked mam byt uprimna ani nemam vobec chut si tieto prsia fotit...jedine comu by som sa chcela vyhnut su take tie vytrcajuce pologule,co uplne bije do oci ze su umele,inak sa splieham na neho,ze si spravi robotu kvalitne:)Dnes rano mi volali,ze mozem prist na konzultacku uz zajtra,niekto im vypadol,tak sa tesim,aspon to budem mat skor za sebou a konecne nejaku tu realnu predstavu o vsetko:)

Rozalka

inštrukcie ku galérke, treba poslať e-mail na galeria@zoznam.sk a tam sa Vám ozvú čo a ako ďalej... pošlite aj foto svojich pŕs bez hlavy... + svoj nick nezabudnite...

Rozalka

ythyl

tak to je škoda, že to zrušili v PP, ja som síce bola v BB ale u Očenáša, tam čakáš mesiac možno 2 ale určite nie pol roka.. ale aj tak ti odporúčam Červeň, počkaj si poprípade im to vysvetli že už koľko čakaš a aby ťa trošku uprednostnili... KE by som neriešila aspoň nie Chirmed. Ja som tiež zblízka Ke a som pocestovala... tiež veľmi dobrý je Mládek v Nitre... ženy ho tu chvália... kukni galérku...

babu178

ahoj. odporucali mi Červeňa na operaciu ale ja by som rada vydela jeho pracu, nemozete mi poslat prosim niektora jeho pracu na fotkách a pribliznu cenu? Dakujem

ythyl

Rozalka

Ano, ja viem,ze robi aj v Poprade, prave tam som mala mat operaciu vo februari,ale on uz bude iba operovat v BB,takze sa to tam zrusilo,dali mi skor konzultacku na januar,lenze aj tak budem dlho cakat na opku:( Tak preto sa pytam na toho Magda,ako operuje,lebo do leta by som rada uz mala plny dekolt do plaviek:)cakam uz dost dlho,som sa objednavala vo februari tohto roku a tak sa to skomplikovalo:(