Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

shiela

16kristina02
ahoj,
čítala som, že máš po opke.môžem sa opýtať na podrobnosti? ako bolo pred opkou, co si pamätáš, kedy si sa zobudila,ake si mala pocity po prebudení a všetke podrobnosti. ja chcem väčšie prsia teda nejaké prsia, ale ja mám tie myšlienky stále - strach z opky z komplikácií. u teba som čítala, že si brala nalgesin a ešte niečo? to ti pomohlo? nie je to slabé? lebo mne napr. nalgezin nezaberá pri bolesti hlavy.

all
baby je to veľká bolesť po opke? ja nemám za sebou žiadnu operáciu, mám za sebou jedine tetovanie a to sa dalo vydržať.

assaabloy

aria, 16kristina02, apepina,slniecko83 a vsetky ostatne...dakujem vam za povzbudenie, pohlad do zrkadla tiez pomohol. aj som sa bala napisat moje pocity ale nejako samo to tam islo ;) na tomto fore som uz niekolko mesiacov a kazdy den a vela som sa dozvedela, konzultacia estelen bude 5dni pred opkou takze vy vsetky ste velka pomoc, clovek sa tu skutocne vela dozvie.
apepina
nie predoperacne som este nemala.to bude v den konzultacie. a moj obvodny lekar musi vediet ze idem na silikony? dufam ze predoperacne budu v poriadku.

slniecko83

Steel

Ja idem k Cervenovi. Ja som rozhodnuta na 100 percent ze to chcem. Viem ze to obnasa po opke vela bolesti ale ak nebudu komplikacie a bude sa to hojit ako sa ma tak viem ze budem stastna ze tam nieco mam a v tom ze si uz konecne budem moct kupit veci ktoresom dotetaz nemohla nosit pretoze som na to nemala prsia a to ma pekne doziera.

apepina

Assaabloy

Ahoj, ja to mam termin sice o mesiac ale uz teraz mam trocha strach. No a este ma cakaju predoperacne no a sa tesim na reakciu obvodnej doktorky ked jej poviem o plastike...takze aj z toho mam hruzu. A ty uz mas tie vysetrenia? Budem ti drzat palce a neboj sa ja som strachopud a idem do toho:-)

steel

slnieko83
ku komu ideš v januári na opku? Ja tiež plánujem ísť v januári... no stále rozmýšľam,či mi to stojí za to .... mať krásny dekolt je super predstava,bola som o tom úplne presvedčená, že do toho idem, no teraz keď mám zaplatiť zálohu a záväzne sa k tomu postaviť, mám boja... mám ešte len okolo 30...koľko krát budem musieť ľahnúť pod nôž ...každých 15 rokov by sa mali meniť imploše...pri problemoh možno aj skôr...ale zasa na druhej strane... každý deň sa pozrieť do zrkadla a mať tam niečo ...

slniecko83

Assaabloy

Nebojkaj vsetko bude dobre. To mas preto take pocity pretoze sa ti to uz blizi a vtedy clovek az moc rozmysla. Ja mam opku az v januari a momentalne sa jej neviem dockat a tesim sa ako male dieta na vianoce a viem ze ked to budem mat za par tak z toho mojho tesenia to prejde do velkeho rozmyslania a do obav z opky aby vsetko dobre dopadlo a neboli komplikacie. Mysli pozitivne a mysli na to ze ked pride leto plavky pekne vyplnime a budeme spokojne a aj viac sebavedome. Budem ti drzat palce na opku

slafci1807

Trinity Orion and all
Ja som napríklad dostala odporúčanie na Očenáša priamo od baby čo bola u Červeňa, lebo nakoľko sme z PU on sám jej povedal, že načo sa tak morila s cestou, keď v PU máme výborného plastického chirurga, takže ja som ani nepremýšľala minulý štvrtok som bola na konzultácii a termín mi dal na 24.10. chcela som o týždeň neskôr ale tak v pohode ;) som spokojná, baby a o akých profiloch tu hovoríte, lebo mne o tom nič nespomínal, dohodli sme sa na arionoch 425ml ale aj tak si dám asi väčšie tie 450ml aby som potom nepovedala že veď mohli byť lepšie, nakoľko sa venujem fitnes aj závodne, chcem aby to už bolo naozaj top ;)

mata125

ahojte..som medzi vami nova chystam sa na operaciu prs v novembri v PO...chcem sa opytat ci sa po opke fakt tak tazko dycha,ze niektore sa nemozu ano nadychnut poriadne...ja uz mam z tej operacie teraz strach...mozte mi napisat vase postrehy tie co uz mate po...dakujeeem

roka96

baby mimo témy: prosím vás bola niektorá z vás na liposukcii bokov? mám termín v oktobri, čím viac o tom čítam, tým viac sa neviem rozhodnúť, predvčerom som si kukla video z operácie a mám dosť...no bojím sa tej bolesti po operácii, príp. nežiaduceho výsledku,... ak máte niektorá z vás skúsenosť prosím napíšte..minulý rok som absolvovala zväčšenie pŕs + miniabdominoplastiku brucha, to bolo v pohode, trošku ma prsia potrápili ale brucho som ani nevedela, že mi robil, ale tejto liposukcie sa vážne bojím, hlavne tej bolesti po prebudení...máte niektorá z vás skúsenosť? dá sa to prežiť? :)

16kristina02

assaabloy

Ahoj, presne tieto pocity som mala aj ja, ked ma začal dr v utorok pred opkou kresliť, som si v duchu hovorila že ešte stale možem stoho vycuvať.

Dnešne vstavanie bolo dosť ťažke, trošku ma štipkaju na stranach kde som mala dreny. A mam hrozne nafučane brucho :-/