Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

arria

Slniecko83
pokial to nemas v papieroch tak ti sono netreba. Ja som bola tiez u Cervena, sice uz davnejsie, ale sono nepozreboval.

slniecko83

Baby to by ma tiez zaujimalo ci musim mat sono prsnikov pretoze tiez doktor nic o sone nehovoril a ani v papieroch to nemam. Ktore uz mate po opke potrebovali ste mat urobene sono prsnikov u Cervena

ivetka58

assaabloy
mas lekara aj na sk?neprehlaisla si sa v irsku ,,platis si poistenie v dvoch krajinach?
ci myslis ze lekarovi pod ktorym si bola vedena na sk a ked sa vratis spat tak sa zahlasis zas k nemu

mata125

ivetka58
a ake komlikacie mas ak sa smiem opytat...no rozhodnuta som len stale su tam pochybnosti z tych komlikacii

frankie89

Ja idem na operaciu 7.10.tiez som nad tym rozmyslala dlhsi cas a nakoniec sa rozhodla ze idem na to.chcela som sa opytat niekoho kto to ma za sebou kolko trvaju asi bolesti.chcem vediet kvoli malemu hlavne,ma 15mes a chcem vediet kedy sa mu budem moct normalne venovat...kolko dni to asi trva