Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

16kristina02

Dada77

mam ich pod svalom. Ja mam doma 3 ročneho chlapčeka, ktorý inak začal chodiť do školky len od pondelku je doma chory :-/

Dada77

16kristina02

A robili ti to pod zlazu ci pod sval ? Lebo ze vraj tie pod sval bolia po opke viac. Mna cakaju 18.11. tiez pod sval, 525ml mentory VP. Uz sa toho zacinam fakt bat. Hlavne pripadne komplikacie, bolest - ako zvladnem, ale hlavne doma mam tri deti (10 rokov, 8 rokov a 3 roky). Neviem si vobec predstavit, jak to budem doma zvladat.

16kristina02

Trinity Orion
Mne to navrhol dr. lebo som mala rozdielnu velkost prsnikov a teda aj dvorcov, tak mi to aj upravoval. Bolesť aj hojenie že ževraj lepšie, vidim ten rozdiel, lebo nas operovali naraz s krsnou v jeden den, a ja som si dnes už v pohode urobila drdol hore na hlave a ona sa nevedela poriadne ani očesať dnes :-)

Trinity Orion

16kristina02

ahoj.Mozem sa spytat preco si volila rezy cez dvorce?Aj mne doktor doporucil takto a tiez budem mat rozne velkosti implantatov koli asymetrii.Bojim sa ze to bude bolestivejsie ako rezy v ryhe.

16kristina02

Janesa

Ja som brala tabletky na oddialnie, ale určite to povedz doktorovi ktorý ta bude operovať až potom si ich daj, lebo tabletky na oddialene podporuju krvacavosť, tak či to schvali dr.

Janesa

All
Baby mozem si dat tabletky na oddialenie menstruacie pred opkou? Lebo mi ti vychadza presne na den opky, a neviem ci tie tabletky nejako neovplyvnia operaciu, alebo ci ju nejako nemozu skomplikovat

Micka111

Ahojte!

Asi pred týždňom som poslala do galérky ďalšie moje fotky po operácii a ešte stále mi ich tam správkyňa nepridala. Neviete čo s tým je? Ďakujem :-)

16kristina02

slniecko83

ja som musela mať sono prsnikov a internistka ma aj na rtg hrudnika poslala, a to na klinike nepotrebovali :-)

16kristina02

shiela

Ahoj, v utorok som došla na kliniku už o 6:30 lebo som išla naraz aj s krsnou, ona išla prva o 8:00 a ja o 9:30, mam tam na klinike kamaratku sestričku a asistentku pri opke, takže som mu ju tam mala celý čas pri sebe, aj ma šila :-) všetko mi vysvetlila.... Pametám si uplne všetko pred opkou, sestrička mi napojila kanilu, doktor pokreslil čo a ako, dohodli sme sa ako si to predstavujem, na salu som odišla sama, tam som si lahla, dali mi nad tvar ten uspavací plyn, a ta kamoškami len hovorila že už zatvor očka neboj sa, zatvor očka, tak som zavrela a už si nič nepametám. Opka trvala hodinku a pol, prebrala som sa až na pooperačnej izbe. grcala som tri krat, lebo som bola po chorobe a bola som zahlienena tak ma tie hlieny napinali, ako som bola intubovana. Bola mi zima a bolesť som moc necitila lebo skoro stale spala, sestrička mi napichla niečo aby mi už zle nebolo a glukozu aby som sa dala trochu dokopy. od bolesti mi niečo dala.po 5 hodínach nas dali na normálnu izbu,Od bolesti beriem cez den paralen extra rapid šumivý a uplne mi to stači, a na noc si davam novalgin tabletku. Teraz som mala od bolesti naposledy o 13:00 panadol a za chvilku si pojdem dať novlagin lebo už začinam citiť chrbát. Tým že som mala opku cez dvorce tak sa už v sobotu možem cela osprchovať, neviem sa dočkať, lebo mam pocit že som cela nejaka mastna. Dneska som si dala aspon taku sprchu zo spodu, lebo som aj menštruaciu dnes dostala, lebo pred opkou mi meškala tak mi gyn. nasadila vo štvrtok tabletky na oddialene.