Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

lucinecka

ahojte, viem ze to tu uz muselo odzniet nespocetne krat ale neviem to najst, rada by som si pozrela galeriu. Budem vdacna ak mi niekto napisete kde a ako.
ps: moj problem je asymetria....:-( chcela by som videt ake zlepsenie sa da dosiahnut, kedze su tu na to pozitivne ohlasy na poslednych stranach diskusie.
vopred dakujem za odpoved!

vanda111

assabloy

Som ve-lmi rada ze je vsetko v poriadku a do 2 tyzdnov ti urcite uz aj ten opuch zmizne.. Mna to caka zajtra, tak sa uz aj celkom tesim na to :)

sashea

Ahojte baby. Tak doktor mi povedal ze vsetko je v poriafku, rany sa pekne hoja:)) buduci vikend mozem zacat nosit normalne podprsenky.. (pohodlneee) a uz si mozem aj osetrovat rany tymi gelmi..:))) uz sa tesim na naaaakupy..heh

Šarli

Ahojte baby :-) chcela som sa spýtať.. koľko ste ležali doma? Po akom čase ste vedeli fungovať normálne? A kde tu nájdem galériu :-) som tu nová :-)

ivetka58

assaabloy
super ze si uz fit,ked som citala co ti lekar povedal ohladom podprdiek ma napadlo ze ja ich amm asi preto tak dole ze som mala od operacie len sportovu stale 3 mesiace .nevesta mi hovori ze to moze byt aj tym ze som od operacie schudla 3 kg ;)

cafex

Assabloy

No tie stehy, mne osobne to moc v nejakej ulave nepomohlo a tiež som mala pravy väčši ako lavy, bol tam opuch už akotak zmizol ale šarapatu s nim mam stale.Furt pobolieva, ale stale dufam, že sa to strati.Aj sa ti už menia? Mne sa tie moje dost zmenili za tu dobu 6 tyždnov.Hmmm škoda, že pooperačny opuch už zmizol, sa teda zmenšili, ale stale si hovorim, že je tam už aspon niečo, nie ako predtym :-)))

Titten

No to mate teraz teda ťažke, no vela ludi je teraz chorych, koli tomu počasiu, ked sa stale meni.A tak ja si myslim, že ked nič neboli tak je všetko v poriadku a kontrola nejak nesuri :-)))) No dufam aj ja, že sa mi už daju doporiadku, bo ja mam od začiatku s tym šarapaty, tak som asi z tych čo sa troška potrapia, kym si užiju nove prsička :-))))))
Už si budem musiet najst čas a pofotit ich, stale nahanačky a človek nič nestiha, ale to všetci asi dôverne poznaju taky život :-)