Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

elle

Titten, dakujem moc za odpoved :-) Takze Marsal u mna zatial vedie, a anatomicke implantaty, aj ked su o dost drahsie, vedu tiez. Mam uplne malicke prsia, asi jednotky, gule by vyzerali neprirodzene, ze? Trosku ma odradza to, ze je to v TN a nie v Ba a aj to, ze jedine gulate mozu ist cez podpazusie, ja proste nechcem mat jazvu pod prsom a anatomicke jedine cez bradavku alebo nareze pod prsom :-/. A viete mi povedat ci hned po opke budem schopna chodit premaleho do skolky? Ci vobec? ... :-/

Lenkalili

assaabloy

Ďakujem ti velmi pekne za reakciu toto som chcela počuť :-) och tak to som nevedela že sa tak dlho čaká tak to ho hneď vylučujem. Ku Švehlíkovi som tiež zvažovala mám to aj omnoho bližšie takže asi to bude omnoho lepšie, môžem sa ťa spýtať ako dlho si čakala za opkou? Keď sa chcem objednať na konzultaciu dá sa len zavolať? Koľko si platila za prsia? Dá sa tam aj sono aj predoperacne spraviť? Inak čítala som si že anatomické sú drahšie ako okrúhle je to pravda? Ďakujem moc moc za odpoveď

anosa 12

Dievcata , tak ja to tu postupne citam, total od zaciatku:))) ale uz som zmagorena, proste neviem si vybrat chirurga. U dr. Cervena som objednana ale proste rok a pol cakat na opku je u mna nerealne. Prichadza do uvahy Marsal a Trska. Prosim ,ktore ste boli u Trsku ,tak sa po opke ide hned domov? Kedze ako pozeram operuje na jednodnovych ambulanciach. Ake su doby cakania? Necaka sa tusim jedine u Marsala...je oki ked sa eana opku necaka? To ma nonstop strasi. Pomoc! Jedine co nemusim riesit su financie ale teda nemam operatera, tragikomedia...

assaabloy

mata125
dakujem :)no az teraz sa ta postava vytvarovala. a poviem ti predtym som nafotila nejake fotky do novin atd pre jeden sport v irsku, v bikinach, no hrozne ked toto som mala obliect a prsia nikde. jedinu vec ktoru lutujem na silikonoch je, ze som ich nedal robit skor.
Lenkalili
ahoj ano mozno je pravda, ze vacsina tu z fora mieri k dr.Cervenovi alebo uz aj bola u dr.Cervena a su max spokojne. Ja som mala u neho termin na operaciu, ale prave kvoli tej dialke som nesla a tiez ma to stalo o nejakych 700eur menej. co ja viem tak okruhle implantaty co su lacnejsie celkovo so samotnym zakrokom a vsetkym okolo 2700 eur u dr.Cervena. potom som si nasla chirurga blizsie bydliska v Kosiciach dr.Svehlika. aj on tu ma dobre referencie, ceny aj mnoho inych lekarov. ak si pozries moje fotky, tak uvidis aky rozdiel v prsnikoch som mala a aj dr.Svehlik mi to pekne urovnal s rozdielnymi implantatmi, takisto meracom. co chcem tym povedat je, ze dr.Cerven je sice velky odbornik, ale neznamena ze iny chirurg nieje a ti neurobi tak pekne prsia ako on. takisto je tu otazka nielen cestovania (co mne po opke vadila aj ta hodina autom z kosic, a z BB by to bolo ooovela tahsie) ale cakacia doba u dr.Cervena je velmi dlha. co tu citam tak niektore baby len na konzultacku su objednane az pred letom buduceho roka. a az potom dostanes termin na operaciu. treba zvazit PRE a PROTI. dievcata tu na fore maju robene prsia po celom slovensku u roznych chirurgov. niektore si robia konzultaciu u dvoch troch chirurgov a potom sa rozhodnu. ja som verila na prvykrat dr.Svehlikovi odzaciatku a aj vsetko velmi dobre dopadlo a velmi rychlo :) drzim palce pre spravne rozhodnutie

Lenkalili

Baby podľa vás stojí za tú námahu cestovať z Prešova do BB za dr. Červeňom? Lebo čo pozerám väčšina dievčat je operovaná práve ním a sú spokojné. On nemá nejakú internetovú stránku okrem tej novamed.sk? A ešte baby aké ma ceny konkrétne? A robi sa tam rovno aj predoperačné a sono? Ďakujem moc :-)

Dada77

Baby cafte,
tak som bola na konzultacii u dr Racza v interklinik a teraz sa neviem rozhodnut, ci ist k Palencarovi do Ruzinova alebo k Raczovi do Interklinik.

Prosiiiiim, je tu nejaka kočka, co ju robil Racz ? Okrem 16kristinka02, to viem a ta ma tie prsia ozaj krasne.

sashea

Assaabloy
Ahoj bola som 19.9.cize buduci vik uz bude po 6 tyzdnoch.. dovolil mi uz aj spat na boku.. aj ja stale nosim pooperacnu este, nechcem kvoli 2tyzdnom potom cely zivot plakat ze sa mi niako posunuli:)) a citam ze sa ti ulavilo po stychoch:) takze secko v poriadku? Ja sa ich tiez nedotykam iba pri kupani..

inaak ich mam stale neciglive, resp jednu bradavku vobec a druhu som zacala ale len troska.. tiez to pocitujete?

assaabloy

vanda111
ahoj drzim palce zajtra a daj vediet ako si dopadla :)
sashea
kedy si mala operaciu ze uz budes moct nosit normalne podprseny? ja este pooperacnu a dnes som kupila sportovu ani neviem ci mi bude dobra. nebudem ju nosit, iba obcas na chvilu, este by mi pooperacna mala troska dvihnut prsia dohora tak preto. ja sa mojich prs ani nedotykam :) ani neviem preco :)
inak mne prsia uplne sformovalo postavu ...parada ;)

assaabloy

lucinecka
ahoj ak chces nazriet do galerie posli fotky prs pred opkou (bez tvare) a zasli na galeria@zoznam.sk a potom dostanes email s instrukciami. dostanes link na galeriu, kod a heslo a potom budes mat pristup k fotkam v galerke :) tam uvidis aj niekolko vyriesenych pripadov podobnych ako u teba, cize asimetria. drzim palce a prajem pekny vecer