Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nena1

assaabloy
mne sa nezmenšili, dúfam, že aj Ty budeš ten istý prípad :-) Nooo, boli už aj tehličky na bruchu, ale po opke to išlo dosť dole vodou :-( Pracujem na pôvodnej forme. S veľkosťou som spokojná, ale už by som sa nebála ani väčších. Do 500 ml kľudne :D

Nena1

Lenkalili
mám foto v galerke, len ja som to mala vkladané cez dvorce. Mne ich doktor celé vyrezal a posunul do stredu. Tak sa nezľakni tých počiatočných foto :-) Ja mám 170cm, 56 kg a hruď som mala plochú ako letisko. Moje prsia už boli katastófa, mám 3 deti

Lenkalili

Nena1

Nahodou nemas foto v galerke aby som si ich kukla? :-)
No ja som taka postava tiez chudsia mam 173cm 56kg. A tiez som chcela tak 400ml.

assaabloy

Nena1
pozrela som tvoje fotky :) tebe sa ale pekne zmestilo 410ml a vysoky profil, no chuducka si tiez, ja nie az tak ale pod prsiami som mala 71cm siroky hrudnik. tebe to tiez velmi pekne vyformovalo postavu. no ja co sa tyka mojich dufam ze sa uz nezmensia :)
taka mala rada pre dievcata pred opkou...velkosti implantatov sa netreba bat, je tu vela takych, ktore by prijali aj vacsie a ja tiez :)

Nena1

elle
aj anatomické sa dajú vložiť z podpazušia. Pre malého do škôlky určite prvý týždeň nepôjdeš. Regenerácia trvá 2 týždne. V druhom týždni sa to bude postupne, ale pomaly zlepšovať. Tie 2 týždne prísneho kľudového režimu sú veľmi dôležité, aby sa správne vytvorila kapsula okolo implantátov.

Nena1

Lenkalili
vôbec sa nemusíš báť guľatých implantátov. Obvod pod prsiami pred opkou som mala 73 cm, som pomerne chudá a prsia som nemala skoro žiadne. Mám guľaté 410ml, vysoký profil a vôbec "nekričia" Keď sa usadia, stanu sa z nich prirodzené.

assaabloy

Lenkalili
nemas zaco. aj mne pomahali dievcata tu na fore :) ja by som na tvojom mieste isla na tu konzultaciu (uz k hociktoremu sa rozhodnes) a poradila sa s lekarom pretoze ty mas z tych gulatych teraz strach a mozno to vobec nebude take zle. u velmi chuduckych dievcatach tam davaju vacsinov vysoky profil, ja mam stredny profil, aj to ti vysvetli lekar,neviem aku mas postavu a predstavu,zalezi vela aj od hrudnika, moj lekar videl a povedal ze sa tam daju robit veciii :) nemusia byt gulate implantaty zle na tebe. zober na konzultaciu fotky, takto aj tu predstavu lekarovi ukazes.velkost si vyskusas s lekarom.ja som chcela iba gulate ani neviem preco ..mne sa jednoducho pacia a tiez som povedala lekarovi zeby som nechcela take prsia co by velmi kricali ze ''POZOR SILIKONY'' :))))) ale take prirodzenejsie avsak chcem aby uz stali zato. na fotkach som ich tak pofotila ze je ich dost vidiet ale stale su v norme a prijala by som aj vacsie :)
mata125
cena super, lekar super, starostlivost vyborna, a vysledok v galerke :) som velmi spokojna uplne so vsetkym.

Nena1

assaabloy
presne, ako píšeš... tiež len ľutujem, že som si nedala urobiť prsia už skôr. Postava sa úplne zmenila a vyformovala. Teraz je to parádička :D

Lenkalili

Assaabloy

Dakujem krasne velmi velmi si mi pomohla si zlatucka, tvoje prska su nadherne vies co ja mam z gulatych strach ze to budu vyzerat velmi velmi neprirodzene ale to nie je tvoj pripad...joj neviem..ty si sa toho nebala?