Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

vanda111

Assabloy

A uz nosis klasicku push up podprdu?? Inak ja som vcera pisala so svojou doktorkou a prsia sa nam budu menit este cca 3 mesiace po opke takze potom ich budeme mat rovnake... :) a povedala mi ze ak ta pobolievaju skus si ich masirovat mne to velmi pomahlo.. ;)

vanda111

Assabloy

Vies co bolesti uz malinko velmi, ja som uz po tyzdni bola v praci.. Po 5 dnoch som fungovala uplne sama.. :) ja mam skor problem ze ma svrbia rezne rany lebo sa to hoji :D mam kontrolu a vybratie stehov v piatok.. Ty si ako dopadla dnes??? Vsetko v najlepsom poriadku dufam :)

ivetka58

assaabloy
mne donedavna vadila skoro kazda podprda teraz uz nosim taku jemnu pushup no ked som bez a aj ked su od seba vypadaju prirodzene ,ziadne hrce,ani by som si nevsimla ze su viac od seba,az na foto som zbadala,mne to neprislo ked som si ich videla.pred operaciou som mala maly rozdiel v rpsiach bol tam 1cm nizsie jeden prsnik ,teraz to vidno trosku viac ale nevadi v podprde su super a ja sa s nich tesim stale

hankab

assaabloy

zajtra ti doktor určite povie, či je to opuch. Ja si myslím, že je ešte skoro, aby sa dalo porovnávať. Každá píše, že sa časom zmenia. Ináč poslala som nové fotky. Zajtra by mohli byť už v galérke.

assaabloy

hankab
velky rozdiel byt v tielku, chcela som aspon na chvilu pocitit ake to je. no uz len dufam ze budu rovnake a ten rozdiel zmizne

assaabloy

ivetka58
dakujem. mne lekar povedal ze nosenim push upky ich naucis troska byt spolu. tak skus toto ak ich chces blizsie..inak pekne urobene :)
cafex
dakujem aj tebe. no vidis ze si spokojna a bala si sa ze budu male :) tak to som rada ze aj ty patris k tym spokojnym, no popichavanie v lavej ryhe stale bolo dnes zobrala som nato flector ale celkovo dnes som sa tak pohybovala nijako a velmi opatrne uz sa len spolieham ze po vybrani stehov sa mi ulavi.

dievcata ako pozeram na moje prsia mne sa zda pravy vacsi ako lavy, myslite ze je to opuch? celkovo vacsi je nielen tak zhora. pouzili sme na operaciu merac tak ja len dufam ze sme sa trafili do velkosti ale som z toho troska smutna teraz :( poradte kto mate skusenost prosim

cafex

Ahojte babule, dlhšie som tu nebola, čo človek narobi, vela starosti.Stratila som tu už aj prehlad v prispevkoch.
Titten

krasne fotky, a hlavne pekne urobene prsia.Mne sa stale zda že ich mam nejake čudne, hlavne to prave, stale pobolieva a to mam už 6 tt po opke a je nejake menej foremne ako to lave.30.10. idem znova na kontrolu uvidim čo povie doktor.Už som si skušala aj nejake podprsenky čo som mala doma a na moje prekvapenie ani jedna mi nie je dobra :-)))) a to som sa stažovala, že su male :-). Ako sa inak dari? Už maš termin na tu kontrolu?

Assabloy
Taktiež krasne foto, teda prsia.Fakt pekne urobene.Aj ešte pobolievaju, či už je to ok?

katuss25

elle ahoj ja som obj k dr marsalovi 18 na opku konzultacia super aj titen bola u neho pozri galerku krasna robotka