Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tomyum1

Jaraslava

Ak mas teraz 300 ml pod zlazou a ides dat pod sval, daj minimalne o 150 ml viac inak budes mat prsia rovnake, nebude vidno ziaden rozdiel a po case sa ti budu zdat male. Ja byt tebou idem do 500 ml a to nie som zadtankyna velkych prs, budu akurat, lebo sval implantat stlaci. Ku komu ides?

tomyum1

Assaabloy
Gratulujem k prskam mas ich pekne:-)
Moja skusenost je taka, ze tiez som mala nerovnake prsia pred opkou, na foto viac bolo vidno nez v reale, len tazko bolo urcit ci kvoli kontrakture (mala som uz stare implose pod zlazou) alebo kvoli kojeniu. Moj lekar nepouzil sizery a dal rozdielne implose s rozdielom 45 ml v objeme a 0,5 cm v sirke (anatom) co podla mna (aj 2 inych lekarov) nebola dobra volba lebo teraz je ten povodne mensi prsnik cely vacsi lebo je v nom vacsi implos, je vacsi cely dokola, viac dopredu a aj zboku je gulatsi, no proste uplne iny. Myslela som najprv ze to je opuchom, sice sa casom rozdiel trosku zmensil ale rozdiel vidim, v tielku bez podprdy by som von nesla a v nevystuzenej podprde aj plavkach sa necitim komfortne. Uz je vyse roka od opky a hovorila som si ze ved ma to prejde ale nepreslo ma to a chcem si to ist dat opravit, u lekara ktory pouziva sizery a urobi max pre to aby to vyzeralo najlepsie ako sa da. Nechce sa mi cakat dalsich 10-15 rokov kym bude treba vymenu a dovtedy mat mindrak a hanbit sa.

Toto ale urcite nie je aj tvoj pribeh, lebo ak tvoj lekar pouzil sizery a vyskusal ci najviac pasuje, urcite to mas urobene najlepsie ako sa da.

Dokonalost sa z asymetrickych prs asi vyrobit neda. Skus pozriet nick adadka, ona ma rozdielne implose, ale s rovnakym priemerom, cize co chybalo jednemu prsniku na objeme to lekar vyrovnal vyssim profilom ale priemer maju prsia rovnaky. Teda vyzeraju rovnako nie jeden vacsia 'gula' ako sruhy ako u mna.

vanda111

Assabloy

Dobre, sj ja som este stale v pooperacnej.. A vecer budem cakat ze ako si dopadla :) ale myslim si ze vaetko bude ok :) drz sa

Lucky123

ahojte, niektora z Vas sa pytala na interklinik. ja som tam bola v auguste u dr. racza a som velmi spokojna..doki je fajn, vela toho nenahovori, ide priamo k veci, je vecny ale zaroven mily a mam pocit, ze fakt chape zeny.. a teda zohladnuje maximalne ich poziadavky a predstavy. papa

hankab

shiela

Písala som tu už včera, ale zopakujem. Bola som v Košiciach, CHIRAMED a MUDr. Magdo (www.chiramed.sk). Implantáty mám anatomické 270 ml. Včera som do galérky posielala aj nové foto po opke. Dnes si myslím, že budú už tu dohodené, tak si môžeš pozrieť. Ja som veľmi spokojná. Super prístup doktora a aj celého kolektívu. Bližšie k opke neviem čo ťa presne zaujíma, ale tak ako som písala došla som v ten deň len s kabelkou. Nepotrebovala som si nič kupovať, objednávať - všetko mi dali tam. Ešte aj lieky od bolesti keď som odchádzala domov a antibiotiká.

shiela

hankab

ahoj, komunikujem s assaabloy pretože ona bola v KE na opke a teraz čítam, že aj ty si bola.prosím ťa napíšeš mi u koho si bola a aké ti dávali imploše a tak podrobnosti k opke?
ďakujem

jaraslava

Baby , idem na operaciu, len mam trosku dilemu. idem na vymenu implantatou , tie povodne som mala 10 rokov, 300 ml, anatomy. Teraz kedze vymena je potrebna , mam tam kopu miesta , koze naviac, natiahlo sa to, lekarka mi odporucila 375 ml anatomy, ale ja uvazujem na 415 ml, ked uz....zaroven nechcem posobit ako obrovska, chapete :)? mam 40 rokov , nechcem posobit vulgarne :) ...myslite ze bude vidiet rozdiel tych 75 ci 115 ml navjac ? podotykam kože mam dost, a chce mi to davat ciastocne pod sval, doteraz som mala pod zlazou, kedze svoje prsia som mala povodne asi 3-jky.

assaabloy

Vanda111
dakujem. vcera som tak pozerala fotky od zaciatku sa menia tak nechsa menia usadia a nezmensia :) nenosim push upku ale pooperacnu a ani ziadnu nemam podprsenu este. napisem vecer ako som do padla na kontrole. mam termin poobede.uplne super to mas ze po 5dnoch sama fungujes..ja az teraz aj to vcera este boli bolesti.ale iba ta prsna ryha lava. isto sa mi aj ulavi po dnesnej kontrole a vybere stehov.
ivetka58
mas pekne prsia :) mas sa z coho vytesovat a obliekat :) a isto im niet co vycitat :) inak ja som si vsimla ten velky rozdiel v mojich prsiach pred operaciou az ked som to videla na fotkach :) dovtedy som vedela ze je rozdiel ale nevidela som to tak ako na fotkach.