Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nena1

anosa 12
ja som bola u Dr. Tršku. Čakala som 3 týždne. Cena so všetkým komplet 3000 eur. V nemocnici sa leží 1 noc. Dá sa priplatiť ešte jedna noc navyše, čo som aj využila. Operuje v Šnope v Bratislave. Starostlivosť sestier úžasná,, doktor tak isto :-) Počas operácie používa sizer, to znamená, že najprv vyskúša, čo tam sa zmestí a aká veľkosť implošov bude najvhodnejšia. Na sále počas operácie mal nachystané pre mňa 3 veľkosti implantátov a potom rozhodol, ktoré vloží. Dal mi najväčšie :D Prajem veľa šťastia a hlavne spokojnosti a radosti z nových pŕs, tak ako som šťastná ja ;-)

assaabloy

elle
nemyslim si ze je to od fyzickej kondicie, ja som trenovala kazdy den a vela mala som bolesti dva tyzdne v reznej ryhe. najma lava strana.prestali bolesti hned po vybrani stehov. uplne sa mi ulavilo. hned ako ich lekar vybral nic ma odvtedy neboli a s tymi stehmi ma to tam rezalo. nebyt toho som skor fit ako som bola.opytala som sa lekara ako to je s tymi bolestami. je to u kazdeho individualne.ale je mozne ze je to menej bolestive u zien ktore rodili, lebo u nich sa v prsnikoch ten priestor uz zvacsil atd....a napr ja zrazu tam mam silikon tak predsalen tlaci.nejak tak mi to vysvetlil. ale ako som povedala mna viac trapila ta rezna ryha v lavo.vsetko ostatne sa da vydrzat v pohode. niekoho to boli viac niekoho menej a u kazdeho inak...tisko som zavidela dievcatam co su v pohode hned po opke alebo par dni po opke :)

wendy18

elle

Vela zavisi od fyzickej kondicie ja som nemala problem hned na druhy den po opke som sla rovno z kliniky do restauracie a na nakup :)a som toho nazoru ze cim skor sa zacne clovek po op hybat tym lepsie.

assaabloy

dievcata kupila som si vcera prvu sportovu podprsenku :) a bola mi malaaaaa .obvod dobry ale tlacila ma na prsiach :) :) :) tak toto som necakala :)

assaabloy

Lenkalili
...ja som platila troska viac lebo som mala nerovnake prsniky a trebalo k operacii merac, aby sme urobili co najrovnakejsie prsia.ten stoji 100 eur...ale to tvoj pripad nieje ako som videla fotku v galerke ;)

assaabloy

Lenkalili
necakas dlho na operaciu. ja som si sama povedala kedy a vtedy bola. staci tam zavolat a dohodnut konzultaciu. ja som napisala email a hned mi lekar odpisal a vlastne som s nim komunikovala iba cez email az kym som neprisla na samotnu konzultaciu. u neho to budes mat rychle. ked pojdes zopar stran dozadu ..tak sa docitas co som onom pisala ja, ako namna zaposobil a cely priebeh operacie. perfektne..velky sympatak aj jeho sestricka Katka. ano je pravda ze anatomicke su drahsie tam je rozdiel nejakych cca 300-400eur asi.spytas sa jeho. www.svehlik.sk za prsia okruhle obycajne 1840 priblizne a ja som platila 1970 plus predoperacne 40 (ale niesom poistena tu na sk)na ktore ta posle nedaleko asi 4km od kliniky tiez tam staci zavolat vsetky instrukcie ti on da. akurat sono som si urobila v nemocnici. inak ja som mala termin u dr.Cervena 02.10 a u dr.Svehlika 09.10 takze ja som nemala ten problem s cakanim, predsalen som sa rozhodla do Kosic a ku Svehlikovi. a vela ti pomoze ked pojdes na konzultaciu a co najskor, lebo uvidis ako na teba zaposobi, porozpravate sa a ono to uz sama si urobis svoj usudok. mne to pomohlo velmi. mala som operaciu 5ty den po konzultacke :) termin operacie by si s nim dohodla uz potom ako ti bude vyhovovat. dolezita je konzultacia. dones aj fotky ak mas nejake aku predstavu asi mas atd. daj potom vediet ku komu si sa rozhodla, drzim palce nech to je uz kdekolvek :)

anosa 12

elle ja ceny zatial nepozeram , hladam vyborneho chirurga s volnym terminom:-) asi divna kombinacia :-):-):-)

Teda chcem byt zoperovana cez zimu, zimu 2013:-)