Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nena1

assaabloy
tak prvé nákupy podprseniek si budeš vychutnávať :-) Ja som bola prešťastná, keď som zistila, že pôvodna 75A push-up mi bola pomaly veľká a teraz že 75D light podprda je akurát. Kokooos, som tomu neverilaaaa :-)) Tú prvotnú eufóriu Ti teraz budem aj závidieť ha! ha! Tak, dnes som sa po dlhom čase zase rozpísala. Prajem všetkým dobrú noc.

assaabloy

nena1
aha uz rozumiem :) tak hlavne ze to vsetko dobre dopadlo a ze si teraz spokojna :) ja som taka rada ze uz nemusim tak zavidiet krasne prsia dievcat a ja mam tieeez :) ale este som nevyskusala ziadnu podprsenku okrem sportovej :)

Nena1

anosa 12
niet za čo :-) Trška robí konzultácie zadarmo, určite aspoň vyskúšaj.

assaabloy
prečo cez dvorce? Pravdu povediac, ja som ani netušila, že aj takto sa dá vložiť implantát. Ja som totiž chcela len guľaté imploše a všetci doktori mi chceli dať len anatómy. Aj Trška. Vysvetlil mi, že pri guľatých by mi moje dvorce kukali do zeme a ešte aj do strán. Ale, ako jediný mi hneď ponúkol, že môžem byť aj ja majiteľkou guličiek a že mi to vloží cez dvorce, ktoré zároveň posunul na stred guľatého implantátu. A bolesť? Bolo mi to jedno. Bála by som sa tak, či tak...

assaabloy

Nena1
ja som prezrela vsetky fotky v galerke od vsetkych a niektore dievcata aj viackrat ako aj tvoje :)
ale moje boli fakt strasne prsia, a ten lak moj najoblubenejsi :) dakujem :)
nebala si sa dat cez dvorce silikony??? preco prave cez dvorce?

anosa 12

Nena1 este raz dakujem! Urcite sa k nemu objednam na konzultaciu. Skusim skonzultovat u neho plus dr. Marsal. Konecne som trosku pokrocila. Pozeram, ze si mas podobnu vysku a vahu, ja rozmyslam maximum 300, snad sa mi to zmesti:)

anosa 12

Titten, citam, ze si bola u dr.Marsala.Podla coho u teba zavazil tento Dr. ?Ja to mam do Trnavy blizko a ma volne terminy, to je velke plus. Ale neviem najst viac recenzii na jeho pracu. Dakujem

Nena1

anosa 12
operoval ma pred pol rokom. Info som mala z tohto fóra, a hlavne prezerala som v galerke jeho práce. Áno, on je macher na modeláciu. Konzultácie som vyskúšala ešte aj u iných 2 doktorov v BA, ale precízna konzultácia u Tršku a veľká ústretovosť rozhodla.

anosa 12

Nena1, dakujem za informacie! Kedy Ti robil prsia? Niekto Ti Trsku odporucal? Ja som sa o nom docitala na tomto fore. Zaujal ma, ze vraj robi super modelaciu, co ja dufam nepotrebujem ale chcem odbornika.
Ja som 170 vyska a 57 kg, prsia male a po dvoch detoch uz nepevne. Mna najviac stve, ze uz nestoja v pozore. Velkost som nikdy neriesila ale teraz po detoch uz to zacina byt nutnost.

Titten

elle,

Marsal operuje aj v Trnave. Konzultacie a kontroly aj vyber stehov si vies dohodnut aj do Pezinku k nim na kliniku, ale operacie v celkovej anesteze robia v Trnave potom, lebo anesteziologovia do PK nechodia, tam nie je ani taka sala operacna, a riesia tam len hyaluronku a znamienka a take lokalne veci.

Nena1

assaabloy
musím priznať, že Teba si pamätám, nakoľko sa mi Tvoje prsia páčili aj pred opkou, len som si všimla, že si mala veľkú asymetriu. Ale teraz to máš parádne! Ináč, pekný lak na nechtoch :-)