Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nena1

Zuzka.forum
ach..jaj... už som to tu písala. Ináč, na tomto fore si mozeš prispevky vyhladavat a filtrovat podla prispevkov, alebo podla užívatela :-) Kukni hore vľavo "vyhľadavanie" Takže v skratke: Môj stav sa vola capsulorhaphy. Prsia mi bez podprdy padajú do strán, az pod pazuchy. A keď ležím, som skoro plocha. Moj doktor tvrdi, že mam prepadnuty hrudnik, siroku hrudnu kosť atď... Samozrejme to zacal tvrdit až po opke :-( Ale po konzultaciach u inych doktorov viem, že to nie je pravda a doktor len neprizna, že urobil chybu, že mi nespravne vytvoril kapsu na imploše. Dokonca ani nevedel navrhnuť riešenie! Vadí mi to nielen opticky, ale čo je horšie, pocitujem to aj fyzicky. Spatne, keď sa pozeram na svoje fotky po opke, je to už hneď od zaciatku evidentné, aj keď radost po opke bola neskutocna. Šak konečne mám prsia :-) Prve pochybnosti zacali tak 3-4 mesiace po opke. Takže, ja presne viem, ako sa cítiš. V noci som niekedy premýšlala a depkovala, občas aj slza vysla. Ale ver mi. Nič nie je také horúce, ako sa zdá. Fakt, vydrž ešte a nedepkuj. Nestojí to za to. Prvý krát mi odľahlo, keď som sa vrátila od Dr. Cervena, ktorý mi navrhol opravu. Povedal, urobíme 2-3 stehy vo vnútri kapsy a problem vyriešený :-) Zrazu to nebol až taký problém a vedela som, že nie JA som vadná, a hlavne, že moje prsia sa dajú opraviť :-)) Vraj napíšem to v skratke :D Opka ma čaká 18.12. už sa to blíži! Začína sa mi o tom snívať, lepí mi :D

allexxiss

chocolatte

Drzim palce a dakujem za ochotu. Budem tu stale nazerat lebo som velmi zvedava:-))
inak moj mail je alexandra.a@centrum.sk

amira14

Ahojte kocky,

Mam 28, vysku 164 cm a vahu 50 kil a este som nerodila. Schudla som asi 15 kil a prsia mi ovisli, mam jednotky a este k tomu so striami. Dost ma to trapi, manzel je v pohode, ale tiez by sa urcite uprave potesil. Planujeme do dvoch rokov, ak Boh da, babatko. Poradili by ste mi pockat s operaciou prs az po porode?
Existuje tu galeria, kde by som videla nejake baby pred a po?
Dakujem moc a vsetkym kockam, ci maju pred alebobo po opke drzim palce

allexxiss

Ahojte baby ja idem na operaciu k MuDr. červeňovi 4.12. strašne sa toho bojim, chcem sa len opytat boli to po tej operacii?? mam sa na nieco specialne pripravit?? a hlavne za aky cas by som mohla realne pracovat(sedava praca v kancelarii)??

Zuzka.forum

Nena1,
teraz som sa pozrela na teba do galérky a mám len jednu otázku: Prečo ideš na reopku? Jak pozerám tak pozerám, dôvod nevidím. Podľa mňa ich máš krásne a rovnaké. :)

nataša548

Tak nečakaj a zavolaj tam.Nezavoláš,nevieš. Nič za to nedáš.Týždeň je ešte dosť na výmenu.Ved určite si to už veľa báb takto rozmyslelo.Daj vedieť.

Zuzka.forum

Dievčatá, Nena1, bittersweat, henka88, Rozalka, ďakujem veľmi pekne za vaše slová a podporu, viem že musím počkať niekoľko mesiacov aby som mohla ísť na reopku a tiež mi napadlo, žeby som skúsila konzultácie u iných odborníkov, no musím teda dať čas prsníkom i svojej psychike kým všetko poriadne zvážim a začnem niečo konať. Zatiaľ sa prikláňam k ďalšej modelácii toho väčšieho a ovisnutejšieho, s tým menším som spokojná a nechcem väčšie. Dr. vravel, že na tom väčšom by mi spravil mastopexiu (kotvu) – no nemohol to hneď keď to videl? Ja viem, že oproti pôvodnému stavu je to oveľa lepšie a že asymetria sa nedá na 100% odstrániť, ale som si ich merala horizontálne i vertikálne a sú tam rozdiely v oboch smeroch cca 1,3-1,5 cm, čo je podľa mňa dosť, keby to bolo do pol centimetra tak ani nepípnem. Aj kamošky mi chytali prsia cez tričko a cítili ten rozdielny objem v rukách. Bola som si predvčerom kúpiť nejakú normálnu podprsenku a presne ten istý problém čo som mala predtým, úplné déjà vu - nevedela som si napasovať prsia do košíkov (75D), keďže veľký vyčnieval – skoro som sa v tej kabínke zosypala. :( Veď to bolo cieľom operácie, dorovnať rozdiely, previsy až tak nevadia, nie som už najmladšia a nemienim ich vytŕčať do sveta výstrihmi po pupok ani chodiť bez podprsenky, len teda aspoň na jar/v lete do tielok a šiat aby som mala decentný dekolt plus do plaviek nech to nejako vyzerá (a aj do postele pravdaže :) ). Čo sa týka platby za prípadnú reoperáciu, o tom sme sa nebavili a teda vôbec netuším ako by sa to riešilo finančne. Podľa dr.sú vraj pekné, no ja som z nich fakt na prášky. :( Prepáčte, že sa tak rozpisujem a vnášam negativizmus do tejto témy, kde sa každá teší z nových pekných pŕs, fakt si pripadám ako debil a takmer jediná nespokojná. Viem, že sú aj dôležitejšie veci na svete, ale trpela som komplexami vyše 20 rokov a konečne som sa k tomu dokopala a iste chápete, že pre taký drastický zásah do tela sa človek nerozhodne len tak zo srandy a očakáva pozitívnu výsledok. Takže mi zostáva jedine čakať, zbytočne sa tým nedepkovať, myslieť pozitívne, veriť že sa s tým dá niečo urobiť a prípadne ísť na jar na reopku, aby som si na leto ozaj mohla kúpiť normálne plavky bez komplexov. :)
Pekný deň všetkým!
Tomyum1, môj mail zuzka.forum@post.sk