Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Zuzka.forum

ALL
Som 6 týždňov po opke, rezy pod prsníkmi mám prelepené takými tenkými náplasťami, ktoré už ledva držia, myslíte že si ich už môžem dať dolu? Dr.nič nevravel že kedy..

faba1

Ahojte,tak som 10 dní po operácii u mudr.Červeňa.Riešila som tu veľkosť,mala som navrhnuté 515 ml eurosilikon,nakoniec mi dal 485 ml nagor,vysoký profil.Bála som sa tej veľkosti.Fotky by mali byť v galérii dnes- zajtra.

Zuzka.forum

bittersweat,

doktor mi odpísal to čo som aj čakala - že výsledok je možné posudzovať po 3-6 mesiacoch a ak bola asymetria predtým, nemôžem čakať 100% symetriu potom.. čo pochopiteľne ani nečakám, ale zase nechcem aby bol ten rozdiel tak očividný ako doteraz a aj "citeľný" pri kupovaní podprseniek, plaviek a pod. Vraj to zhodnotíme na kontrole, tak potom napíšem..

ALL
Taká psychologická otázka: kedy ste začali vnímať nové prsia ako "svoje"? Ja na ne stále čumím akoby ani neboli moje.. :D
(možno preto, že sa skrz tej asymtrie z nich zatiaľ vôbec neteším.. :/ )

silvatko

ahojte dievcata. 17.decembra idem na opku k Dr. Sipkovi v Bratislave-Esthetic centrum. Navrhol mi 375ml do laveho prsnika a 330ml do praveho,tvar silikonu ten prirodzenejsi nie gulaty. teraz mam velkost 75B.Vobec neviem ci pri mojej vyske 177cm a vahe 53kg budu velke ci mensie.... Boli ste niektora u Dr.Sipku operovana?

chocolatte

Martinaa1
Ak budeš mať čas prosím pridaj foto, som veľmi zvedavá ako ukáže vysoký profil, predsa len ho mnoho báb nemá a vôbec netuším, čo očakávať...