Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nena1

henka88
to fakt neviem,kedy som ten implos zacala pocitovat. To bolo take postupne... Medzeru medzi prsiami som mala od zaciatku velku, ale doktorko mi tvrdil, ze to ine nemozem ani mat a bla..bla..bla.. Tak som tomu verila. Len ked som lezala, tak to bolo divné, že som plochá a tie implose casom padali a padali az pod pazuchy. A dievcata v galerke vyzerali inac ako ja. Tak som zacala chodit pre nazory inych doktorov. Teraz mam vymeneny implos. Mam mensí a uzsi!!! Predtym Polytech 410ml a sirka 13cm a teraz Mentor 400ml a sirka 12cm! A predsa mam tie cici teraz pekne vedla seba. Problem je v tom, AKO vytvori doktor tu kapsu na hrudniku. Mne ju vyrobil hlboko do stran a nie do stredu hrudnika. Potom tie prsia su na bicepsoch a nie na hrudi. Drzim Ti palce na kontrole a nech si spokojna. Ale, predsa len, ak budes mat akekolvek pochybnosti, chod si pre nazor aj k inemu dokimu. Pre svoj vlastny pocit a uistenie, ze si v poriadku :-)

henka88

Nena1
A kedy si to začala pociťovať? Hneď ako si prestala nosiť podprdu? Tak u mňa bol pravý prsník od začiatku taký aj boľavejší, aj ho proste vždy viac cítim. Ako nie je to hrozné, ale je rozdiel keď si ľahnem naľavo a nič necítim, ako keď idem napravo, tak vždy radšej opatrnejšie :) A nevieš aký bol dôvod, že sa ti to ešte zhoršilo? Čo sa to tam nejako ešte stále naťahuje? Mne inak napadá, že v takýchto prípadoch, že je väčšia kapsula, že či skôr nemôže dôjsť k rotácii implošu. Inak mám tiež dosť veľkú medzeru, príde mi že som mohla mať o dosť širší imploš, ale zas som aj veľmi spokojnáa teším sa z tých prsíčok a teda vôbec by som sa nechcela ísť dať rezať v blízkej dobe opäť, preto by som aj bola rada, keby bolo všetko ok. O nejaký mesiac pôjdem na kontrolu po roku, ale tak vieme presne akí sú doktori po opke... Už nemajú taký všemožný záujem ako pred OP. :) Super, že si inak spokojná s prsíčkami, veľa si toho musela zvládnuť, tak držím palce, nech je už všetko OK a nech už sa iba vytešuješ a nech to stojí na mieste ;)

Nena1

henka88
ano, problem som mala na obidvoch prsnikoch, z toho jeden (lavý) bol este o nieco horsi. Presne, ako píses, pocitovala som posun implantatu pri pretoceni sa na posteli. Dokonca sa to tak zhorsilo, ze ked som sa chcela pretocit, musela som si prsnik rukou podrzat, lebo ten posun bol uz pomerne dost neprijemny. Po reopke mi novy doktor na izbe povedal, ze to bola jednoznacne chyba prveho operatera! Foto este nedavam, lebo som polepena leukoplastmi. Ale po reopke je to pocitovo uplne ine kafe :-) Nic mi nezavadzia pri pohybe ruk a ked nakukam do podprdy, mam pekny dekolt a malu medzeru medzi prsiami. Len dufam, ze sa uz nic neposerie :-)

henka88

all
ahojte, ja som skoro rok po opke a jazvy mám tenké a biele, ale to tesné okolie okolo nich je také hnedšie. neviem, či to zmizne, ale hádam áno, lebo inak by som bola s jazvami spokojná. akurát mi jedna na ľavom prsníku z jednej strany klesla. ja som si ich asi 6 týždňov prelepovala a mastila kokosovým olejom, ale či to nejako pomohlo :) najlepšie je ich nechať tak a tiež veru nenaťahovať ani nijako nenamáhať.

Nena1
ahoj, chcela som sa ťa opýtať na tvoje prsia pred reopkou.Ak si správne spomínam tak si vravela, že ti vytvoril dr. väčšiu kapsulu na imploš ako mala byť. a preto vlastne nedržali tak ako mali. Tento problém si mala na oboch prsníkoch? Mne tiež nedržia prsia jak umelé kopce, čo som pred opkou asi čakala, ale nevidím to ako veľký problém, ani estetický. Len mne trochu vadí, že keď si ľahnem, tak pravý prsník proste zacítim. Nie nejaký výrazny pohyb alebo posun, ale proste je to iné ako s ľavým, ktoré necítim vôbec a je také prirodzené a toto pravé sa proste vždy takto ozve, čo beriem beriem aj tak trochu ako diskomfort. Keďže som však väčšinu času v podprde, aj spávam v pooperačnej stále, tak to moc nevnímam. No ale keď ju nemám tak mi to je zrazu nepríjemné.

Nena1

Jaaaj... a este si na omlazeni baby chvalili, ze najlepsie na jazvy je obycajna bravcova mast, ale nesolena, resp. BioOil, ten sa da kupit v DM. Ale vlastnu skusenost nemam. Ja som pouzivala kokosovy olej z DM, ale neviem, ci pomohol. V kazdom pripade zahojene jazvy treba premastovat a nenechat ich vysusit.

Nena1

Moja skusenost s jazvami je takato: Najprv sa pekne hojili, potom asi cca po 3 mesiacoch (nepamatam si presne) sa zhorsili, ale neskor vybledli. Uplne, asi tak po roku. Velmi som ich sledovala a asi som si kusok jazvy rozsirila sama, ako som to stale obzerala. Teraz po reopke som uz mudrejsia. Jazvy nebudem vobec sledovat, telo sa s nimi vysporiada same. Na omlazeni som citala, ze jedna kocka ich vobec neriesila, nenatierala specialne nicim a mala ich fakt neviditelne a pekne zhojene. Mala to vkladane cez dvorec, ako ja. Asi tolko ;-)

LiluM3

All

Baby, stalo sa vám niektorej, že ste mali zo začiatku úzke jazvy, a po pár mesiacoch zhrubli? Ja som mala po dvoch mesiacoch celkom ok jazvy a teraz ich mam také akoby hrubšie a "rozmazané" do strán. Snáď časom aspoň vyblednú, som 5 mes po op.. :-/

LiluM3

nelik33

Ahoj, alergia to nebude, všetko periem stále v tom istom pracom prostriedku a niektoré to robia a niektoré nie. A svrbí ma to vlastne len na hornom okraji/leme košíkov. Ale asi kúpim nejakú stužku a skúsim to na ne našiť. Tým problém vyriešim, inak to asi nepojde :)