Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bittersweet

Nena1 gratulujem k uspesnej reopke a teda na foto som velmi zvedava! a kto sa operoval v tych cechach? krasne sviatky aj tebe a uzivaj si prsicok!:)

Nena1

Caute dievcata. Som 5. den po reopke. Doktor urobil skvelu pracu! Foto dodam neskor. Vsetkym Vam prajem krasne sviatky v kruhu najblizsich :-)

bombastic

Silikony sa daju na Slovensku zohnat kvalitne a kvalitnych doktorov je tu na mraky... problem je ten, ze operacia je indivindi zalezitost a kazde telo reaguje inak... cim mladsia koza, tym skor sa zahoji a nebude robit problemy... dalej je dolezite, aby žena dodrziavala pokyny lekara, a chodila aj na prehliadky... bohuzial, babam staci, ze maju hrudnik a potom kaslu na vsetko...

bobcatko173

Ahojte baby,

Je normálne ak ma po pol roku dosť často pycha v lavom prsku? myslíte, že mám ísť za Dr. alebo na sono? pociťovala som to občas, ale v poslednom čase sa to stupňuje :(
ďakujem za rady

anna.m

baby prosim kedy sa moze.ist.do.sauny? videla som ze je aj BIO sauna kde je iba 70st. ja mam v papieroch ze az po 6 mesiacoch. som 4mesiace po OP

Nena1

bitersweet
Cerven to chcel rezať pod prsiami. Ja mám povodne vkladané imploše cez dvorce. V čechách mi to opravia cez pôvodne jazvy. A čo som googlila na usa forach, táto oprava, sa práve že robí cez dvorce. Zároveň som mala na doktora vynikajúce referencie od súčastných fitnesiek, ktorých tiež opravoval a videla som výsledky. Fitnesu sa venujem amatersky aj ja ;-)

Zuzka.forum

Nena1,
vďaka za tip s tým vyhľadávaním, mne trúbe to nenapadlo, tak som si prečítala aj čosi z histórie, no nie som z toho múdrejšia. Všetko je to individuálne a fakt mi iné nezostáva, len čakať a potom riešiť.
Jéééj, a ty ideš teda toho 18.12. na reopku, to budeš mať pekný vianočný darček. :) A nebojkaj, veď si tým už prešla, ja by som šla na reopku hneď zajtra keby to malo pomôcť, mne to neprišlo extra hrozné či bolestivé. Tak teda držím palce nech to výjde podľa tvojich predstáv, potom určite napíš, nafoť, okomentuj. :)