Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

evellina

tak teraz neviem, lebo ja som v zahranici a tu mam aj poistovnu, tak teraz neviem ako to urobim s predoperacnym.....a to az tri tyzdne nebudem moct pohybovat rukami???...

sashea

Ja som mala tiez 3 tydne pn, a esre tyzden som nesoferovala.. bolesti boli pri pohyboch..
Moje okolie si to zacina vsimat.. len par ludom som povedala ale zacinaju sa ma ludia pytat:) a to ani nenosim vystrihy

AVAYA

evellina,

s terminom nebol zasadny problem, ja som bola na konzultacke priblizne pred mesiacom..
Mal nejake terminy uz obsadene ale este aj dost volnych..
A predoperacne si musis dat urobit sama a prist uz rovno s vysledkami..

sashinka1985

Ahojte kocky, tak dnes sombola na konzultacke u doktora Racza-velmi prijemny doktor.taky precizny.som moc rada, ze som si vybrala jeho.konzultacka trvala so vsetkym pol hodku.operaciu mam 7.1.budem mat mentor anatom,295.mam tenku kozu na hrudniku a ziadny zaklad a kedze velmi chcem aby to vyzeralo prirodzene, tak do vacsich nechcem ist. Kto ma z vas 295anatom?

AVAYA

evellina, ano, chcela som koniec novembra, ale bude to zaciatkom decembra.. Mudr.Marsal, tak uvidime, kazdopadne sa potom podelim so svojimi dojmami:-)

Ada 77

evellina,ja tiež potrebujem v práci ruky a išla som do práce po 3týždňoch,včera a ešte to nieje bohviečo ale len na ľavú ruku.Ale každá sa zotavuje inak,každá z nás potrebuje iný čas.

AVAYA

Dievcata a ake boli reakcie vasho okolia? Vraveli ste v praci, kamoskam, ze sa chystate na opku? Vsimli si ludia potom nejaku zmenu? Ja som si v praci len zobrala tyzden volno, ale v podstate nikto nevie dovod.. Tak som zvedava, ci budu nejake reakcie:-), resp. na co sa mam pripravit..