Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bianka77

Zoe 23
no presne..v reale sa mi uz ja celkom pacia...a na foto otras..raz mi vidno rebra,raz sa mi zdaju akosi nizko a ovisaky,pritom pekne stoja...neviem to tak pekne odfotit.... :)
All
A este jedno..budem za blbu ale v akom programe tam vpisujete tie texty....do fotky...:)

sashea

Assaanloy
Ahoj..akurat som na teba myslela ci si v poriadku dosla:)) juj no nebol to sen! Mame uz prsaaa:)) a ci male alebk velke..stale su lepsie a vacsie ako boli!:)) tak sa drz:)

assaabloy

ahojte dievcata tak ja mam zajtra 6tyzdnov po opke a uz som aj naspat v irsku, cesta bola tazka, lebo trebalo dvihat batozinu tak som sa namahala a modlila aby sa mi nic nestalo. ked som priletela este som vcera v noci skontrolovala ci to naozaj uz mam silikony alebo to cele bol iba sen :) taka som rada ze ich mam :) jazvy sa hoja, nedavam na nich nic, podprsenky nenosim este, len poooperacnu, ale tu uz pojdem na poriadne nakupy nech mam co nosit ked budem zotavena :)
novym dievcatam s novymi prsiami prajem skore zotavenie a buducim este trpezlivost do opky, ziadne obavy a strach, vsetko bude dobre, ta bolest nebolo nic strasne a ja osobne by som isla do toho este raz, hlavne si dajte vacsie implantaty ak je moznost, mne samej sa mali :)ked uz idete do toho tak nech to stoji zato. a dievcatam s malymi detickami len tolko, ze dufam, ze mate niekoho pri sebe, kto vam pomoze, ja osobne ziadne nemam ale mam 3rocneho synovca, ktory je namna zvyknuty a dost tazko bolo na zaciatku mu vysvetlit a ukazat preco sa s nim nehram atd..takze s malickymi detmi urcite budete potrebovat pomoc.dvihanie urcite nebude mozne niekolko tyzdnov po opke. davajte na seba pozor a piste a ak mate cas posielajte foto do galerky :) dobru noc :)

zoe23

Martina210
vdaka za radu, rozmyslala som aj nad 500 ale tej pätky sa uz nejak bojim...
Tvoje nadhery by mi stacili, vyratala som si 480 zatial ,lebo na mne by 450 nevyzeralo ani zdaleka ako na tebe, pretoze ty si mala zaklad, tak si hovorim ze 480 bude :D raz...
A to mi este Mladek vtedy hovoril ci nestaci 300 :D no esteze je toto forum :)
A bola som u neho teraz na kontrole a tiez sa ma spytal ci som si jazvy neopalovala :D no jasne ze nie. Ze su nejake tmave-o tyzden budem 5 mesiacov po...ale to vybledne, toho sa nebojim.

sashea

Ja nosim gelove a povedal mi ze ke to ok.. ale aj tak skm si ich dala dole.. sak nechty mas aj na nohach:) ja sem tiez chodim cerpat info:))

Deed
Ja mam 166 a 56kg a mam 360gule vysoky profil.. zhodnot sama ci 400 ale ja skm rada ze do 390 som nesla:)

Martina210

Zoe 23

Písala si že prsia čo máš teraz sa tí zdajú malé.Že nadruhykrat pôjdeš aspoň do 460.Tak úprimne tí poradím ber aspoň 500 ml.Lebo ozaj to neni veľa.Ja meriam rovnako ako ty a vážim 57 kg.Na mne keby som si odmyslela tie nohy plnsie ktoré mám tak by boli aj ok, lebo ja mám dosť utly pas.Brala by som aj vacsie.No čo už na prvýkrát sa nedalo :-(((

zoe23

bianka77

jaaaaaj bianka, vobec nie su akurat, ja by som tak chcela vacsie, tiez mam hrudnu kost široku takze ani nikdy nebudu tak pekne pri sebe a este ani širku 12cm implosu nemozem prekrocit(to mam teraz) lebo pri vacsej by uz bol viditelny kraj implosa, no cele zle, takze uz mozem ist len do extra vysokeho profilu, lebo tou širkou som obmedzena. Veru neviem ci vydrzim do dalsej vymeny s tymito 330. Daj foto:) určite ich mas super, ja som tiez z 30 fotiek vymazala 25 kym sa mi nejaka pozdavala :D

bianka77

deed
ja mam tiez 168cm a 50kg...aj dnes mi dr.na kontrole povedal vraj dost chuda :) Mne zasa dost vidno rebra...mam uzku hrudnu kost(som myslela ze siroku) a vyrazne svalove upony na tu hrudnu kost...jednoducho povedane vidno mi rebra aj tam kde inym nie.... Ja som mala asi trochu väcsi zaklad ako ty..v galerke som mesiac po kojeni....este isli trosku dole,ale len trosicku,nosila som 75B.Mam 305ml anatom(gule som mat nemohla)a na mna je to aj dost...teda uz si zvykam ,ja osobne by som asi väcsie nechcela....Zatial mam podprsenku 75D uvidim ci pri nej aj ostanem...uvitala by som to C.
Zoe23 podla mna ich mas akurat....ale to je asi tvoj pocit...ale je fakt ze foto skresluje...