Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Titten

teneriffe,

a galerku si uz videla, ze jake koceny najma s prsami? Neboj, je nas tu viac, co sme vydojene lojdose riesit museli. Moje som s laskou volala susene slivky, alebo lievance :D:D:D

Titten

slafci1807,

tak na tvoju velkost sa nechytam, ale stacia mi. ubehne ti to ako voda a budes aj ty uz v hocicom behat.

teneriffe

A vy ste tu vsetky take modelkovske postavy???
lebo ako vas tu citam, mam pocit, ze ste vsetky take tie pipky prekrasne (v dobrom), ktore skratka retusuju este malicke chybicky krasy... a ja jedina taka "od plotny"... :P

Mam 158cm a 57kg, mam sa do toho vobec pustat?? nebudem komicka??? (plus 2 vydojene kozy k tomu)

katuss25

tomyum1:ahoj az dnes som sa dovolala tak sme sa dohodli na peknom cisle 555ml:-)no vcera mi slafci poslala foto ma 500 a ako jej sadli ma ich paradne aj velkostou tak dufam ze moje budu tiez dobre:-)tesim sa no zacinam sa aj bat..a ty mas nejaky termin?

teneriffe

ahojte, pridavam sa do klubu :)
vo stvrtok idem na konzultaciu do BB, k MUDr. Cervenovi. Maju tam troska chaos, stahuju sa, ide aj niektora z vas???
celkom mi lepi, klasika :) vobec neviem, co mi poradi... budem vas tu podrobne studovat..

sashinka1985

Ahoj deed, cenu mam2920.bez predoperacnehovysetrenia. Mam mentorten ze je o 200 eur drahsi ako polytech,co maju tiez vponuke.terminy mi dali 5.12,7.1 aokolo 25.1. Tak som si vybrala 7.1.v pondelok idem na sono Ku mojej zenskej. Som zvedava, co povie tebe.