Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tomyum1

Jaraslava
Gratulujem:-) druhykrat bolo menej bolestive ci ani nie?
U koho si bola na opke a co mas? Spokojna? Pridas aj foto do galerky?

jaraslava

takze baby, dnes mam 7 dni od operacie, a citim sa konecne celkom fajn, soferovala som uz 5 den po opke, sice nic moc ale dalo sa , ked ste v stave nudze musite.. mala som aj teploty na 4,5 den do 38 st, ale volala som lekarke , vraj to moze byt, dnes po kontrole vsetko ok , bolesti uz len obcas, vydrzim bez tabletky cely den , len na noc si davam. Len som chcela povzbudit tie ktore do toho idu, zvladnete to :)

bianka77

zoe23
no uz ani nie :)))) uz odpuchli...tak su take akurat....:)
no to su riane blchy tie pismena :D
dik....tam bola myslim nastavena 20..aj to je ako vidim malo :D

deed

Sashinka

Tak to je uplne super ze mas termin 7.1. Ja idem buducu stredu na konzultacku tak som zvedava, kedy da mne termin :) a cenu ti aku povedal???

Lenkalili

Baby chcem sa spýtať, čo sa týka predoperačných vyšetrení, či to vlastne musím ísť ku mojej obvodnej aby mi dala papieriky alebo tak rovno pôjdem? Alebo mi ich dá plastický dr.? Čo všetko obsahujú tieto predoperačné A koľko všetky tie predoperačné spolu stoja? Ďalej baby tiež sa chcem opýtať či sa to dá nejako reálne zakryť lebo ja to nechcem povedať nikomu v práci ani kamoškám. Som myslela že v tej predoperačnej to trošku stiahne tie prsia nie? Ďakujem za odpoveĎ:-)

slafci1807

evellina ahojky, ja som mala z práce týždeň voľno a to robím s deťmi, ale v piatok ma prepustili z nemocnice a v pondelok som už išla do práce, len žiadne prudké pohyby nič.. ono je to veľmi individuálne ale daj si minimálne týždeň dovolenku ;) a neboj sa ničoho, u mňa prebehlo všetko ľahke, po opke 2 dni som vešala prádlo, umývala si vlasy všetko sama ;) záleží aj ako máš prah bolesti

slniecko83

Evellina

Ja som tiez v zahranici a predoperacne si budem robit tiez v zahranici. Moj doktor co tu mam mi povedal ze mi ich spravi bez platenia. Ja priletim tesne pred opkou donov tak nebudem mat cas riesit predoperacne

Ada 77

evellina Ahoj,ja som predoperacne riešila cez obvodného ale keďže to bola plasticka operácia tak poisťovňa s tým nič nemá a platila som si všetko.A rukami môžeš hýbať,len ich nesmieš dvíhať,nič ťažké nosiť.