Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tomyum1

Katuss25
555 je super cisielko :-) a kedy mas termin? Prepac asi si to uz nielkolkokrat pisala ale zabudla som... A vysoky profil davas?

Ja idem 12.12. na opku ku dr paliatkovi (u neho bola sashea), v pondelok mam este konzultacku ohladne implosov. Musime ist do sirky resp priemeru 13 cm takze asi nagor 520 vysoky profil alebo 560 extra vysoky profil, obidvoje su gulate. Som zvedava co mi mudr vyberie :-)

evellina

slniecko 83 ..inac ten termin si si vybavila po telefone z irska alebo si uz bola na konzultacii??....a tam si si uz dohodla termin.A ake silikony si budes davat???ß a kolko ml?
ja este nic neviem, ja som sa len teraz splasila, ze chcem do leta prsia, ale mam obavy ake to bude po opke, pracujem v koz.salone a musim depilovat.Ty kde pracujes a kolko si beries volna???

evellina

slniecko 83 , este nemam...rozmyslam nad dr marsalom, kedze u cervena sa tak dlho caka.....bojim sa tiez komplikacii, ale tak by som velmi chcela mat plny dekolt :)
ako sa mam dostat do galerie, chcem sa tam dostat a neviem ako

slniecko83

evellina

Ja som v severnom irsku. Operaciu mam 20.1 u Cervena. Neviem sa uz dockat a tiez sa mi sniva ze uz mam prsia. Dufam ze vsetko dobre dopadne a to myslim predoperacne testy,dalej aby nenasnezilo tak aby mi zrusili let to by ma porazilo a aby som nemala pooperacne komplikacie.Uz mas termin konzultacky?

evellina

baby este sa chcem opytat...povedzte mi tie co uz ste po opke.....ja pracujem v kozmetickom salone, robim strasne vela depilacii, depilujem cele tela, to znamena, ze potrebujem ruky, co myslite ake tu bude po opke, ja nemozem z prace byt dlho prec......???co poviete ake to je po takych 10 dnoch budem moct uz pracovat?..budu stacit 10 dni pn?

evellina

baby ako sa vlastne do gaslerky dostanem???....nemam ami ponatia ci chcem anatomicke alebo okruhle a znacky, ktore si davate????a hlavne ako sa mam dostat do galerky, odfotila som tie moje lentilky pod kobercami, ale neviem ako ich mam dat do galerky

evellina

Ahojte baby...ste strasne zlate, ze ste mi odpisali.ja som dnes volala na kliniku k Dr. Marsalovi a hovorila som tusim s manazerom kliniky, povedal mi, ze predoperacne mozem poriesit hned u nich a bude to stat 50 euro...takze to by slo, tu v DE mi nikto nespravi predoperacne pre plastickeho chirurga a uz vobec nie zadarmo.Takze to by som si poriesila na slovensku.Na klinike mi povedali, ze ked pridem na predoperacne,hned dostanem termin aj na operaciu.Takze to by vsetko aj pasaovalo...len mam strach, bojim sa, bojim sa ze dostanem teploty a potom musia ist silikony von.....ale tak velmi by som chcela mat aj ja plne prsia...joj uz sa mi s nimi aj sniva

anosa 12

Jaraslava super!!!

Lenkalili kedze si vsetko platis sama kludne chod do nejakeho sukromneho zdravotnickeho zariadenia tam ti tie odbery plus vysledky aspon urobia rychlo a nebudes donemotx vycakat v cakarni.