Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

evellina

baby este sa chcem opytat, tie co ste uz po opke, viete povedat ako dlho si mam z prace zobrat volno??....a viete povedat ako je to potom s rukami, ci su po tyzdni alebo dvoch este velke bolesti, budem moct vykonavat v praci vsetky pohyby??....ja potrebujem pri mojej praci ruky....poradte dik

evellina

Ahojte ...takze pozrela som si stranku Mudr. Marsala a komplet cena augmentacie prsnikov stoji teraz 2250 euro, to je super cena....takze idem do toho.....skusim tam zavolat a dohodnem si konzultaciu.Mam obrovsky strach, ale chcem aj ja mat pekne prsia.
Viete niekto poradit, aka je tam potom cakacia doba na operaciu???...

zoe23

bianka77 a Titten
baby, kraasne ich mate!
Titten, ja nechapem ako mozes mat take bomby s 330, ze ty tam nemas 330? :D
a bianka tebe sa zdaju velke? ved ich mas uplne k tvojej postave!!!:)a v painte ked kliknes pravym tlacitkom mysi na napisany text, je tam panel pisma, tam si mozes zvacsit pismo.

slafci1807

Titten
krásne máš prska a v push up, super, už sa teším aj ja keď budem môcť pushupky nosiť, zatiaľ sa uspokojujem s pooperačnou a so športovou a to som mesiac po ;) UŽ :)

sashea

A este som zabudla ze kupat sa uz normalne mozem ist ze po tych 7-8 sa uz kludne moze ist a push up tak este 2 mesiace nenosit:) ( 9tyzdnov som po opke)

sashea

Assabloy
Taaak bola som u doktora, fotil si ma, jazvy povedal ze sa pekne hoja (natieram si ich 2xdenne a prelepujem) prsia ze mam dobre makke a ani mi dole neni citit implos.. ze to niekedy byva:) kontrola az o rok, mozem uz sportovat aj secko a mediac - dva mam nosit na noc stahovaciu:)

Trinity Orion

All

Caute baby.Tak od dnes o dva tyzdne ma to caka...Cim je to blizsie, realnejsie,zacinam mat celkom aj obavy.Teraz trocha zvidim vam,co uz mate potom.

hankab

Katka89

Ja som bola pre 5 týždňami operované v Chiramede u doktora Magda. Ja som veľmi spokojná so všetkým. Skús si pozrieť moje príspevky čo som už písala skôr. Aj ohľadom samotnej opky atď. Pokiaľ by ťa niečo zaujímalo viac, kľudne napíš. Dnes chcem poslať nové fotky do galérky, tak môžeš mrknúť.

katuss25

martina83,evellina:-)tak gulate 2225e a anatomicke 2750e dr marsal je na euroclinic najdete na nete ja idem k nemu 18decembra na opku je super a jeho manazer pecka:-)dobra nalada ja ho trenijem poriadne uz 3x menim velkost a co ved platime nemale peniaze nie?a robi zn:mentor a aby som nezabudla titen bola u neho ma aj foto v galerii velmi pekne dufam ze nebudete banovat ale urcite ho odporucam:-)

Katka89

Takze mam za sebou konzultacie v KE aj u svehlika aj v chirmed u dr. Magda.

obidvaja vyborny , sestricky super aj kliniky pekne nove ! no a teraz sa rozhodnut ku komu.
Vcera ale padlo rozhodnutie a idem do chirmed nakoniec. Idem do nagor gule stredne vysoky profil 330, s mojou bazou cize sirkou 11cm som si nemohla moc vyberat :(.

je tu niekto co bol operovany v chirmede ?