Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

teneriffe

slniecko83

vyslovene budem spoliehat aj na to, ze vie, co robi, necham si poradit...ved uz tolko cece videl...no nie? :) a tiez, take stvorky.

slniecko83

teneriffe

Co ti poviem neviem kade mi pojde rez musela som prepocut ked mi hovoril kade pojde. Ak by isiel pazuchov tak mam pocit ze dlhsiu dobu ako keby isiel pod prsiami nebudem moct nic zdvihat. To bude moja prva otazka ked pridem na opku kade mi vlastne pojde rez. Ty mas buduci tyzden vo stvrtok konzultacku? Ty mu mozes povedat aku mas predstavu. Mna sa pytal aku mam ptedstavu o velkosti. Ja chem take stvorocky a tvar som nechala na doktora a navrhol gule

teneriffe

boze, vy ste vsetky take vychrtliny :P

no ja mam 158cm a 57kg. dufam, ze do opky sa mi podari este menej, ale nech nezakriknem, radsej o tom nepisem.

no ja mam predstavu cca 350ml a asi vysoky profil, ak jeho charakteristiku chapem spravne... len neviem, co mi poradi, ci gule alebo nie...

a este, slniecko, rez ti ide ako? ponukol aj variantu cez bradavky?

slniecko83

teneriffe

Ahoj dr Cerven je v pohode mozno trosku je machrik ale je velky srandista. Od konzultacky mam opku po 5 mesiacov s tym ze do maja mali uz plno a moja konzultacka bola v auguste a ten januarovi tetmin sa im uvolnil. Velmi dlho sa caka ale mozes sa s nimi dohodnut tak ze daju ti termin ale keby sa nieco uvolnili tak by ti mohli zavolat aj skor. Ja som 167 cm vysoka a 54 kg,prsia take polky a pod prsiami som uzka. Ty mas aku vysku a vahu? Mas predstavu ake chces prsia?

mata125

Po dnesnej konzultacii opka konecne naplanovana na 5.12.330ml,,Mentor..uz sa tesim aj bojim zaroven ale sna to dam...:)

teneriffe

slniecko83

a ako dlho po konzultaciach ti vysla opka u Cervena?? ja mam konzultaciu vo stvrtok. si spokojna, je taky macher ako sa vravi???
a pls, kolko merias/vazis? ked 450ml...

myslim, ze aj mne bude vysoky profil treba... mam to az o paty.

a teda mam 4rocne dvojcata, dufam, ze tu rekonvalescenciu zmaknem.

slniecko83

evelina

Veru k Cervenovi sa dlho caka. To som si cez telefon vybavila konzultacku a mala som ju 7 mesiacov po zavolani ale ja som aj tak chcela pretoze som kojila a este sme isli na svadbu tak som to chcela aby som nemusela 2krat letiet na SK to bol akurat august. A operaciu mam v januari a to mali az do maja vsetko obsadene ale uvolnil sa im akurat termin na 20.1 tak som si ho zobrala. Budem mat 450 ml okruhle vysoky profil eurosilikony. Ja tiez pracujem manualne upratujem domy a mam 16 mesacneho chlapceka a obavam sa ako to budem zvladat s malym ja budem na SK sest tyzdnov a to koli kontrolam preto ze nechcem lietat hore dole