Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Dada77

Ahojte baby... Tak uz sa mi to blizi. V utorok idem na to. MUDR Racz, Interklinik, 440 Mentor vysoky profil. Uz sa zacinam bat, decka su doma trochu chore, tak sa dopujem vitaminmi. Dufam, ze budem schopna opky.

bittersweet

Ahojte, ja sa zatial len rozhliadam, chcela by som sa opytat, ci ma niektora z vas skusenosti s bratislavskou Interklinik alebo ustavom lekarskej kozmetiky. dakujem!

silia

Ahojte baby.
Už som tu veeľmi dlho nebola. Mám silikónové prsia už 8 mesiac a prsia sú stále dosť tvrdé a nepoddajné...ide o to, že mám nového priateľa a obávam sa toho, že či príde nato, že moje prsia nie sú prirodzené...viete mi niektorá z vás poradiť s podobnou skúsenosťou..?ďakujem

VeVerka11

Baby nemám moc prehľad, skôr čerpám informácie od kamarátiek, ktoré už boli na opke.
Aký je presný rozdiel medzi anatomickými a guľatými?
Keď chcem prirodzenejší vzhľad tak radšej anatomické?

VeVerka11

Ahojte kočky, ja som bola včera na konzultacii u p. Cervena.
Chiquilla dal mi take iste ako tebe :) kedy mas termin operacie?

slniecko83

Chiquilla

Ahoj anatomicky tvar je slzovity. Ak chces mat hore vyplnene prsia tak skor gulaty tvar. Mala si sa ho spytat. Kedy mas opku?

Chiquilla

ja som bola vcera na konzul. v BB u Cervena a navrhol mi 350ml anatom.. stredny profil... vyska 167cm... neviete mi poradit ci budem mat naplnene prsia aj hore?

teneriffe

Angela3531

konzultacka 8:00, ak sa nic nezmeni, este budem volat, lebo tam bola volajaka reorganizacia... ides aj Ty???

slniecko85

zatial nemam nikoho ineho, ak sa mi bude pacit pristup a neda mi termin o rok (toho sa prave bojim...), tak ho beriem. ak nie, bude aspon skusenost s profikom, byvam u hranic, nebranim sa ani CR a tak. toto beriem vyslovene exclusive konzultaciu.

slniecko83

teneriffe

S Cervenom je na konzultacke aj taky mlady docela fesny doktor a to som sa aj hambila vyzliect ale tak hned som si pomyslela vsak tych cicikov uz tolko videli. Ty mas v plane ist aj k inemu doktorovi na konzultacku alebo uz si rozhodnuta pre Cervena na opku?