Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

mima1985

Kocky este sa chcem spytat, pisetetu, ze spavate v pooperacnej alebo spoetovej. Ja od 4 mesiaca v nicom. Len v tielku. Myslite, ze mi to moze uskodit? mam mensie prsia, 295ml mentor.dakujem za odpovede

mima1985

Ahojte kocky, tak hlasim sa po dlhsej dobe.som presne rok po opke, problemy s prsickamu nemam a dufam, ze anu nebudem mat.ja sa ani moc nekontrolujem, ani neobzeram v zrkadle..neuvedomujem si, ze mam silikony.lavy mam o trosinku vacsi, ale ani to nevidno.on uz bol pred opkou a davalu sme rovnake implantaty.a je aj tuhsi od zaciatku opky.ale len trosku, bol omnoho viacej.jazvy mi stale vidno, ale mam pocit, ze posleny mesiac sa to dost zlepsilo.inac prsia sa mi vobec ani trosku nezvacsili, niektore kocky pisalu, ze po roku boli o trosku vacsie.. bohuzial u mna nie :-):-)drzim palc vsetkym,co do toho sli, nech nemaju ziadne problemy s prsickami..

doka

ALL,
ahojte baby-tak Vás tu čítam a rozhodla som sa aj ja,že si dám spraviť prsia :).Konzultáciu mám 20.1.:))

LiluM3

bittersweet

presne toto vlnenie som si nahmatala aj ja, na bokoch prs, teda vonkajších stranach. Tiež som sa celkom zlakla, ale vidno to nieje, len to cítim. Tak som rada že tu čítam že to nieje nič závažné. A dokonca mám pocit, že to vlnenie je výraznejšie vtedy, keď mám na sebe push-up-ku a dám ju dole.

bittersweet

Simca simcs moze to byt vlnenie, moze to byt len hmatne ale aj viditelne, mas to v kazdej polohe? Vygoogli si to, pokial ide o vlnenie implantatu a nerusi ta esteticky, tak nejde o nic.

ivetka58

simca simcs
Ahoj ,tiez zijem v uk.Vlani 4 mesiace po augmentacii som mala hrcku na lavom prsniku,tiez ma to vyplasilo.Isla som ku gp,poslal ma na sono aj mamo.Na moje prekvapenie do tyzdna mi prisla pozvanka a s vysetrenim som bola max spokojna.Mam vela cyst tak sa to moze opakovat.Minuly mesiac mi navrel druhy prsnik no uz hrcka tam nebola len bol spuchnuty a s pravej strany aj dost stuhnuty,po tyzdni sa to upravilo.Dufam ze aj ty budes mat len dobru skusenost a nic vazne to nieje :)

simca simcs

zdravim damy. ja mam po opke nieco malo vyse roka a teraz som si zo strany na lavom prsniku nasla nerovnost, nemozem povedat ze je to hrcka je to ako pozdlzne.PROSIM napiste mi ci mate skusenost s niecim podobnym bo mna to dost vyplasilo. uz som objednana k lekarovi ale kedze zijem v UK netusim co mi tito uzasni lekari povedia. Prosim aspom nazor..
vdaka