Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Sandritta

Simca sims, ivetka58,

Ahojte,
Tiez mam podobny problem. Som skoro rok po opke a asi tak po 7 az 8 mesiacoch po operacii sa mi urobila hrcka, je aj viditelna, najskor som si myslela ze je to podkozna vyrazka, (vyzera to tak) no nezmizla, ani sa nezvacsuje ani nic. Bola som na sone, doktorka mi povedala ze to nic nie je, ze je to tesne pod kozou, ze mam ist ku koznej, k tej sa chystam tento mesiac.

ivetka58,
Ak som spravne pochopila, tak ty si tie hrcky mala z cyst? Mne pred operaciou tiez nasli vela cyst. Aj ma to napadlo ci to nebude z toho, no vobec mi to doktorka nepotvrdila. Som zvedava co mi povie kozna aj ked teda netusim ako by to mohlo zmiznut... A Tebe to uz teda preslo?

Simca sims,
Urcite zbehni na sono, ked budes na SR, nech si kludna.

Inak s prsiami som velmi spokojna, su uz poddajne, pohyblive, makke.

doka

coala-myslím,že výber výborný :)-ja teda ešte skúsim tu poslednú a záleží kedy by mi vedel dať termín-ja potrebujem byť do 20.3. 100% fit po opke :)ako dlho sa čaká u Racza teraz?

bittersweet

liluM3 aj ja mam vlnenie a v predklone takom ze skoro pravy uhol a ked tak ruky volne spustim je to aj viditelne, vpravo viac. inak nie. vraj to ma kazda zena v tejto polohe, len to nemusi byt vidno, zalezi od mnozstva tkaniv a makkosti implantatu...pokial ti to nie je vidno v normalnej polohe tak o nic nejde.

doka a zaujimalo by ma, ci ti doktori navrhli priblizne rovnaku velkost, hlavne dr.cerven verzus ostatni doktori by ma zaujimali:)

mima1985 ja mam 330ml a tiez spim bez pooperacnej a som rok po opke, asi pol roka po opke som prestala uplne nosit pooperacnu, teraz ked mas implantat uplne fixovany to urcite nie je problem.

wenushka

Ahojte kocky som tu nova a uz konecne som sa aj ja odvazila dat si spravit prsia zatial len konzultacia 20.01.2015 vo Zvolene u dr. Pikulu tak sa uz neviem dockat.

doka

Nika2008,zatiaľ u mňa vedie Racz :),ale píšem len za seba :),uvidím ešte čo povie ten posledný ale definitívne idem do toho :))