Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

henka88

Nena1
ahoj, a tebe nejako podsivali bocne strany? neviem ako to vyjadrit spravne, ale kedze ti predtým padali implose do stran, tak ako tomu doktor teraz zamedzil? :)

Zuzka.forum

Nena1 - dík za info, tiež mi to tak vzhľadom k fyzikálnym zákonom vychádza, aj preto som chcela menšie, nech sa mi menej ťahajú k zemi. :) Tak ale aj tieto "malé" mi visia, asi sa to ozaj malo od začiatku riešiť inak..
Marek83 - čožééé? no pekný odrb priamo na sále, to je ozaj neseriózne jednanie :( fúha, že schudla 30kg, gratulujem, pozerala som aj opku bruška - pekne ti ho spravili. :) Mne inak vraj robili na sále sizovanie, hmmm, tak asi nemali moju "size". :)

marek83

nena1 ako s tým som počítala ale ja som chcela velké prsia nakolko som pred opkou schudla 30kg a predtým som mala pekné plné velké prsia

marek83

zuzka.forum no ja som chcela 550 a dohoda bola že pri opke vyskúša 500 a aj 550 a ak sa zmestia tak mi dá tých 550 a potom ma odrbala že sa mi nevošli a dozvedela som sa od sestričky že ich vobec nemala nachystané a sestrička čo bola pri operácii mi povedala že mne by sa vošli aj 600 že aké príjemné

Nena1

Zuzka.forum, marek83
chcem len upozornit, ze vacsie implose nesu so sebou aj vacsie riziko poklesu implantatov. Bohuzial zemska pritazlivost stale pracuje :-) Len chcem poradit, ak chcete konecny vysledok na dlhe roky, vacsi predpoklad Vam zarucia mensie implantaty a s nim spojená je kotva a redukcia koze. Mam to napozerane na roznych aj medzinarodnych forach...

Zuzka.forum

Marek83, takže až 500 máš, hm, lebo pravdou je, že mi dr. navrhoval väčšie imploše, no ja som sa hrozne bála "balónov" a ani som nechcela moc veľké, tak mi dal 330 a 390. Ako vravíš kože tam máš určite dosť a ja tiež, tak neviem či by to u mňa poriešili väčšie imploše a s iným profilom/tvarom, fakt som zvedavá čo mi povie. Čo sa týka previsov, tak toho sa bojím aj ja a pravdu povediac vôbec sa mi nechce hneď teraz hrnúť do ďalšej opky, nevraviac o tom, že musím zase našetriť euráče. Ach a o sexe ani nevrav - celý život som sexovala v podprsenke a sexujem aj teraz! Ani v intímnom živote mi to nepridalo žiadne sebavedomie. :/

marek83

zuzka.forum no po reopke skoro žiadny rozdiel akurát ich mam trošku nižšie ale previs rovnaký ale ide o to že ked sa predkloním tak mi tam visia psie uši a aj pri sexe mi je to že aké nepríjemné. ja mám 500. chcela som väčšie ale nechcela mi dať že nevie či budem mať dosť kože. myslím že kože mám až až aj na 800 :). Neviem ako to budem riešiť ale som nespokojná a hlavne ked mi doktor povedal že sa to bude časom zhoršovat a ten previs bude časom viac a viac viditelný

Zuzka.forum

Marek83, mňa to stálo 3120eur a tiež mi tvrdil, že sú krásne a že pri takej veľkej asymetrii akú som mala predtým sa nič lepšie vyrobiť nedá, haha.

Zuzka.forum

Marek83, pozrela som, to máš prvú operáciu? a po druhej nemáš? a koľko ml ti dala? inak tvoje vyzerajú oproti mojim úplne super, akurát tá predposledná foto zboku je trochu divná. A ani v predklone to nie je také zlé ako to mám ja, máš to aspoň rovnaké. Dr. mi vravl vravel keď som sa mu na to sťažovala, že silik.prsia sa nemajú pozerať v predklone. Hm, tak neviem, nemám ich pozerať asi ani zboku, ani zvrchu, neviem či mám plakať alebo sa smiať. :D

marek83

zuzka.forum no aj mne sa snažila doktorka nahovárať že čo riešim že tie prsia sú podla nej super. No podla mna je to strašné nehovoriac že som podstúpila reopku a úplne zbytočne zbytočné bolesti, zbytočná narkóza a pod. Iné nervy mám a môžeš sa ist sťažovať akurát tak na lampáreň. A ešte ti zadrbká že vy ste ale detailista. To si píš že som ked som dala bezmála 3000 e a výsledok je hrozný.