Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Zuzka.forum

Nena 1 - ďakujem za podporu. Už minule mi tu radili skúsiť konzultáciu u iného dr. - ale neviem u koho. Ja sa tých jaziev až tak nebojím, skôr toho výsledného tvaru a ono ani ten menší nie je tvarovo nič moc. Vravel, že tie previsy nie sú až také hrozné a že modelácia na ľavom postačí. Možno mal ozaj urobiť ten výťah keď videl v akom sú stave. Ja neviem, nie som odborník..

marek83

zuzka. forum mam foto len predtým som mala nick mravcadlo alebo mravcadlo1 a nevedela som sa prihlásit tak sa mrkni do galerky

Nena1

Zuzka.forum
pozerala som Tvoje foto v galerke, hlavne stav, ako si vyzerala pred opkou. Nechapem, ale doktor mal jednoznacne uz 1x urobit vytah a nie len vlozit implos. Neboj sa kotvy, jazvy po opke vyzeraju strasidelne, ale vedia sa neskutocne krasne zahojit. Len si vyber toho najlepsieho doktora! Budem sa opakovat, ale to povedal moj doktor, jednu mudru vetu: Nie kazdy plasticky chirurg, je aj chirurgom estetickym ;-) Drzim Ti palce, nakolko velmi dobre poznam Tvoje pocity, ktore vyvolavaju az traumu. Drz sa a hlavu hore!

Zuzka.forum

Čaute baby, tak sa hlásim po 3mesiacoch, ak sa pozriete spätne či do galérky, tak som tu riešila nespokojnosť so stavom po opke skrz asymetrie a rozdielnosti tvarov. Bohužiaľ, žiadna zmena, nekonal zázrak sa nekonal a moja nespokojnosť stále pretrváva. Pozajtra idem na kontrolu a zvažujem možnosť reopky. Naposledy mi dr. vravel, že by mi ten väčší vedel upraviť mamoplastikou (t.j.kotva) keďže som odmietla vložiť väčší implantát do menšieho (tvar väčšieho by to predsa nevyriešilo,tak načo?), ale sa bojím, že mi doreže celý prsník a výsledok aj tak nebude dobrý, že zase netrafí veľkosť ani tvar. Ja som ozaj zúfalá, videla som kopec obrázkov s podobnými ovisákmi ako som mala ja a úplne inak tvarovo to vyzeralo. To akože len ja mám takú smolu či? :( Čo vy na to?
Nena1 - gratulujem, v dobrom závidím :)
marek83 - ani nevrav, presne ako píšeš, som sa fotila aj v predklone, to som sem radšej ani nedala, otrasné niečo, koža visí pravdaže na každom úplne inak. :( Nemáš tu foto, tak neviem posúdiť tvoje, píšeš že si bola na reopke a stále nespokojná - toho sa bojím aj ja, že podstúpim zase celú tortúru (z práce DV, prachy, regenerácia a pod.) a výsledok aký? Možno ešte horší? Vôbec sa z nich neviem tešiť! Zase nebudem môcť nosiť v lete tielka (pravdaže s podprdou) bez komplexov a nákupu plaviek sa už teraz desím! Veď presne tohto som sa chcela zbaviť, aby som nemusela riešiť večné kontrolovanie a depkovanie ako vyzerá môj dekolt, kde mi čo trčí a teraz som na tom istom, len vo väčšom. :(

Nena1

henka88
dakujeeem :-) Ano, som momentalne maximalne spokojna. Zaroven som uz aj trochu skeptik, pockam si tych 6 mesiacov a az vtedy si poviem, ze je to ok. Mudr. Patrik Paulis

henka88

nena1
ahoj, tak musím pochváliť prsia a doktora. závidím medzierku :) ak sa ti to aj tak pekne usadí, tak budeš mať fakt super prsia. potom pridávaj foto :) a inak u koho si bola?

marek83

Zuzka.forum
Ahoj nechcem ta strašit ale obávam sa že to nebude dobré. Ja som mala operáciu pred 2 rokmi a taktiež to doktorka dokafrala nakolko som mala povisnuté prsia a nenavrhla mi aj modeláciu. Po roku som to išla reklamovať lebo prsia neklesli a tento previs bol viditelný a dalšia vec ked sa predkloním tak imloše držia a nechutne mi visí koža je mi z toho nagrc. Potom som išla na reopku a doktorka tvrdila že impl. sa uchytili vysoko a ked ich posunie nižšie tak to bude ok. Ale nie je a teraz fakt neviem čo dalej nakolko som na opku dala všetky prachy čo som mala a neviem ako to budem riešiť nehovoriac o tom že Dr. Guba u ktorého som potom všetkom išla na nejakú konzultáciu lebo je kamoškyn známi mi povedal že to bude horšie a horšie

ivetka58

Sandritta
Ahoj,pred rokom som mala cystu naplnenu tekutinou ,tu mi hned pod sonom vytiahli.bola to velka hrcka ktora sa pohybovala,nebolo to len podkozne.A ten opuch pred sviatkami sam ustupil,lekarka povedala ze sa to moze opakovat.Drzim palec nech ti to dobre u kozneho dopadne :)