Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nik.

Ahojte som 10mesiacov po operacii..

Operavol ma Dušan Červeň

Mám 350ml anatom. Stredny profil.. rez cez pazuchy... pod sval.

A chcela by som popisat z niekym kto ma tiez take ako ja...

Mam par otazok...

Dakujem Nikki mozme aj poslat fotky po operacii.

doka

coala-dakujem,skúsim zajtra zavolať a opýtať sa,či by sa dalo niečo poriešiť,ak nie,tak ja potom môžem až v polovičke apríla-teda od 18.3.-11.4. budem mimo SK,tak uvidím-poprípade si rezervujem termín-za to sa platí?Teda ak by som ho potom zrušila pre skorší termín u niekeho iného...

coala

doka

citujem: ja potrebujem byť do 20.3. 100% fit po opke :)ako dlho sa čaká u Racza teraz?

ja som bola na konzultácii 17.12
operácie o 3 mesiace neskôr, takže ak ty potrebuješ byť 20.3 fit tak jedine žeby nejaká kočka zrušila skorší termín

wenushka

Doka,som prekvapena nečakala som že sa bude dat ist tak skoro keď čo čitavam fora tak skoro všade je dlhšia čakacia doba.