Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

slniecko83

simca simcs

Tak super ze sa ti yo pekne hoji. Jaj nech uz aj ja mam po tom,za 5 tyzdnov opka tak je velka nedockavost

simca simcs

deed

chi ten zajacik znie veru pochybne, ale tak zajtra nieco nafotim a poslem to :) snad su v poriadku, stale dufam ze casom zmenia trosku tvar

katuss25

Deed:tesim sa aj mierna panika ma chyta nie bolest ale strach z narkozy no a decka to bude nrchcem ani mysliet starsia ma 13 ale to male 5 hyperaktivna plus 40kg hafan...ale ta je u svokry inak neviem...ale tesim sa

deed

Simca
Treba poslat mail na galeria@zoznam.sk s fotkou bez hlavy a s nickom. Vytvoria ti album a daju pristupove heslo. A nezlakni sa, odpise ti niekto co sa pidpuse ako zajacik, najprv som si myslela, ze to je zly zart :)))))

simca simcs

deed
Dakujem pekne :)
myslim ze niekto mi pisal predtym ako pridat fotky, ale uz som zabudla :D ale urcite by som rada nieco pridala aj ked sa mi zdaju trosku daleko od seba :/

slniecko
bola som v BA u dr.Fedelesa, mozem len odporucit. vsetko riesia velmi prontne a vsetcia su tam mili :) mam anatomicke a iba 210ml lebo ja som tam naozaj nic nemala a toto bol maximum co sa dalo, ale asi to aj staci, stale si neviem zvyknut :)

trinity
dakujem pekne a drzim palce,verim ze bude vsetko v poriadku :)
ja som mala stastie lebo aj dr. povedal ze malokedy vidiet ze sa niekto tak dobre hoji, nemala som ani jednu modrinu a dokonca ani chrasty.uz len cakam kym odpuchnem chi

deed

Simca
Tak gratulujem aj ja :) nejako som moc nepostrehla ked si pisala ze kedy a kde mas opku kedze dom riesila seba tak ako katuss (choroba opka po opke stArost o deti a tak)

V galerke nie si tak by si mohla pridat nejake foto a podelit sa o radost ;)

Tomyum1
Mne ide v stredu vybrat stichy a dal dole vsetky lepky.

All
Aku sportovu podprdu odporucate???? V sobotu idem na vlasy a na nakupy tak by som pokukala daco :)

slniecko83

Mishka001

Gratulujem k prsickam. Ak sa nemylim ty si bola u Cervena a. chcem sa ta opytat za aku dlhu dobu po prichode na kliniku ta zobrali na salu? Mna to caka za 5 tyzdnov tak si vies predstavit jak sa uz neviem dockat