Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Trinity Orion

mirkaviki
A zabudla som este na tu velkost,mam v jednom 375 a v druhom 425 ml mentory vysoky profil,mala som velmi zly a maly zaklad a spravilo mi to kosik d,vyzeraju velmi prirodzene tie prsia :)

peta79

katuss25
nie,nemám pred menzesom,ale tiež ma to určite čaká,že budem mať pocit,že mi idú vybuchnúť,lebo takéto stavy som mala aj pred opkou... dnes už je lepšie... inak už od dnes nebudem nosiť ten pooperačný skafander,už len na noc :-) a mám pocit,že aj z toho ma to pobolievalo,lebo ma dosť tlačil...a biolampu už testujem..koľko krát za deň si si ich ožiarila?

juliana581
ďakujem za radu :-)

Trinity Orion

mirkaviki
Ahoj :)Jasne,najlepsie bude ,ked sa spytas jeho,som zvedava co ti povie,daj potom vediet.Ja som to znasala velmi dobre,uz po tyzdni som fungovala,ochorela mi mala asi 5 dni po operacii,takze som musela,varila som ,soferovala vsetko,akurat pri vstavani to bolelo dlhsie,ale to je iba chvila,hned to prejde.A na podprdu som si tak zvykla,ze este aj teraz ju najradsej nosim,aj ked uz mam aj normalne.Neboj nic,zvladnes to v pohode,ten prvy den je taky na nic,ale clovek je este omameny z narkozy,takze to este velmi nevnimas a potom sa to uz rapidne zlepsuje,zo dna na den :)

katuss25

peta79..nemas dostat menzes?mne vtady idu vybuchnut a tiez ked viacej presilujem su citlivejsie..ja som 5t po opke a aj yabudam ze som na nejakej bola..kazdopadne biolampa je uzasna

peta79

katuss25
Ďakujeeeem za radu ;-) som 24dní po opke a už 3dni ma dosť pobolieva pravý prsník,hľavne spodná časť :-( celkovo som to znášala fakt super,ale neviem čo sa teraz deje,asi preto ze viac námaham pravú ruku. Tak ma napadlo,ze lampa by možno pomohla a aj na jazvičky :-)

katuss25

peta79:ahoj ja som nahrievala lampou aj jazvy aj modriny uzasne hojenie na kontrole dr chvalil nemala som jedinu chrasticku a kocka co bola somnou mala vela a natieram bio kokosovy oejom je uzasny

katuss25

Titen:-)dakujem za perfektny prispevok moc mi to pomohlo...dnes som skocila do tesca a veru podprdy super sadli vobec netlacili a velkost D ked som zbadala kosiky ake velikanske a mne sadli:-)pozerala som tv foto menili sa ti ako chameleon kazda fotka ine a vysledok krasny..mne sono vravel raz do roka..