Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

cukricka

Lenkalili

V stvrtok ja budem tam uz lezat po :) ty si 2 tyzdne po opke uz? Ako sa citis? Okrem toho co si pisala. Dvihas nejake veci a tak? Je nieco co ti robi problem?

hostelica

sashinka1985

ahooj,aj mna caka operacia a mam predstavu - plne Bečka. Videla som tvoje fotky,pacia sa mi, kolko ml mas???

sashinka1985

Deed

Aj jamam jedno prso vacsie ako to druhe, doktor povedal, zemu mam dat cas, lebo to je to, co malo opuch, ale ja viem, ze aj takbude trosku stale vacsie, lebo ja som ho take mala aj predopkou. Tiez kukam stale v zrkadlea hladam chyby, je vsak pravda, ze silikony dost skresluju.vcera som skusala dat ich trosku k sebe, ale ani som nimi nehla:-)

Marikamarika
Neboj,do opky budesfit. Ja skafander musim mat 6tyzdnov, potom uvidim co doki povie. To petka79 pisala, ze po troch tyzdnoch uz moze aj normalnu.:-)

Slniecko83
Som rada, zesa citis lepsie. Inac aj mna viac bolia v noci prsia, hlavne rano, mam ich take akokeby napuchnute a potom akokeby zasa trosku kleslia vobec nebolia.skusala som si aj ja uz podprdy, to bol tak uzasny pocit, ked ani jedna nebola velka a navyse ani jedna vystuzena.mnedoktor povedal, zebudem mat take plne becka, tak som hladala podprdy 75b. Ale jedna bola mala:-D. Uvidis akabudes stastna v tej kabinke moja:-)

Lenkalili

Čawte baby, slniečko, peťa mna tiež v noci bolia najviac aj rano ked sa zobudim...

Som 12. deň po op, cítim sa už uplne OK, akurát teraz som dostala menzes tak ma riadne bolia cici, bradavky tiež, jazvy neskutočne svrbia, prska sa usádzajú, mália sa mi aj tak ale už neriešim :-D

Baby v štvrtok idem dávať dole stehy, prosim vás ako dlho budem u dokiho? Vyberie stehy a pofotí však? Ďakujem moc baby :-)

marikamarika

Tina691976

Ano aj stres vela robi, ja som tiez prechladnuta,ale mam opku az na konci februara cize casu este dost, baby vsai radili rozne loeciky ked si to das do vyhladavaca na fore urcite najdes ja uz si nepamatam co vsetko sa moze ale asi kazda bola chora pred opkou :) Drzim palce

peta79

slniečko 83
ahoj moja...aj ja mám v noci väčšie bolesti v prsníkoch,ako cez deň..ale ja sa koľko krát prebudím zo spánku,lebo si ublížim,keď sa napr. chcem dať na bok a to sa mi nedá :-( ja som totižto od malička zvyknutá spávať na bruchu,tak sa mi sem tam stane,že takto v spánku sa chcem prehodiť. ale je pravda,že aj mňa viac bolia prsia v noci... to je možno aj tým,že ako ležíme,tak svalstvo tuhne,neviem :-( ja od včera nosím už normálnu,nevystuženú podprsenku s kosticami... som 3.týždne po opke a tiež mi to tak Červeň kázal,že sa prsia musia usádzať,vyvíjať,tvarovať... no ku večeru som už bola troška nervózna,lebo ma začali viac bolieť prsia a to hlavne v dolnej časti,z boku a pri rebrách...no musia sa naučiť :-)

tina691976

marikamarika dakujem za odpoved začnem asi zázvorom ale ja to asi už mám aj zo stesu ako sa to blíži tak mi to nejde zhlavy von

slniecko83

sashinka

Citim sa uz o mnoho lepsie a ani uz nemam taku bolest v prsu pri pohybe rukou tabletky pomlaicky zaberaju a aj to vstavanie z postele je omnoho lepsie. Inak stale mam lave prso vacsie a aj trosku iny tvar ma. Clovek ked sa vyzlece tak sleduje a hlada nerovnosti. Za tyzden idem kupovat nevystuzenu podprdu s kosticou, to uz budem mat 3 tyzdne od opky a doktor povedal ze cez den si uz budem moct dat normalnu podprdu. Inak zaujimave ze Cerven vobec nedoporucuje sportovu podprdu nosit. Verim tomu ze ked budem kupovat podprdu tak si budem pripadat ako v patnastich ked som bola s maminou v obchode a skusala si moju prvu podprsenku a vyberala aka velkost mi sadne.Toto bude nieco podobne,lebo fakt neviem do akej velkosti sa zmestim takze budem skusat a skusat a dufam ze nieco kupim

Baby aj vy v noci citite vacsiu bolest na prsiach ako cez den? A ked si z lahu sadnete tiez mate taky tlak na prsiach ktory po chvilke prejde?

marikamarika

Deed

Hej rozumiem :) ja som twraz dako zacala vela papat este ani kozy nemam a uz sa mi rozsiruju boky:)) uvazujem ze zacnem cvicit teraz uz lebo potom nebudem moct a budem tlstoch do leta takymto sposobom ale neeeeechce sa mi strasne :))

Sashinka
Ahoj moja, nadcha sa ma este drzi ako kliest ale uz sa aspon citim lepsie..citala som ze doki ti uz zrusil skafander cez den..inak aj mne to hovoril ze skafander len 2-3 tyzdne a potom klasicku podprdu bez kostic a vycpavok tak uvidime ako to dopadne..