Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

mirkaviki

Trinity Orion
No mne tiez ide cez dvorce aby mi nesli dole alebo tak.no budem sa musiet este dr presne spytat....asi mu dnes napisem.a ty si ako spokojna.po akom case si uz ok.da sa zniest tA podprda tak dlho? Aku mas velkost? Som mooooc zvedava :D

Trinity Orion

mirkaviki
Ahoj :)Pozerala som si tu pexiu,aj fotky a robili ten treti rez,ked boli velke ovisnute prsia,ty ked pises,ze mas male,nechapem,preco by ti to rezali,mne tiez posuval bradavky,aby mi nepozerali do zeme,ale tu jazvu nemam.Neviem,podla mna to este konzultuj s lekarom.

slniecko83

Kocky mala niektora z vas ze po par dnoch ste prestali citit prso na dotyk? O bradavkach tu niektore pisali ze maju necitlive, to aj mne po tyzdni znecitlivela jedna bradavka a od vcera si necitim pol prsa. Na tom prse mam aj opuch a vnutornu modrinu. Myslite ze mam sa strachovat koli tej necitlivelosti?

slniecko83

markamarika

priebeh kontroly som popisala sashinke tak si si uz mozno precitala ako dopadla moja prva kontrola. Ja len dufam ze vsetko sa da do poriadku a budem sa vytesovat. Ako som zacala od vcera papat lieky co mi predpisal a potierat gelom ktory mi tiez doporucil tak uz ma to menej boli a s rukou sa mi zacina uz lepsie hybat. S velkostou som spokojna ajked viem ze sa tvar a velkost podla mna bude menit a mozno casom sa mi bude malit

mirkaviki

Trinity Orion
No mam napisane augumentacia+ pexia tak neviem..ja mam uplne male jednotky a dr mi povedal ze musi ist ce dvorce lebo ze to trochu nadvihne bo mam malo koze ci co ....ze by sa mi tam pri inom type rezu nemuseli pekne prisposobit tie impantaty a vyzeralo by to zle tak teraz neviem ci ta pexia znamena len to ze mi v podstate dvorce da vyssie alebo celkovu modelaciu aj s tou jazvou :(

katuss25

Titen...ahoj teraz mam mat po 6t kontrolu klasika asi nestiham ty si bola po 6t ake podprdy si zacala nosit ako prve?kedy ti uplne sadlik?ty mas tiez anatom aj pod zlazu ako ja ja mam mes aj 4dni a mam ich uz dost make aj ty si to tak mala?doky stale do 6t musia byt tvrde tak neviem ci to je ok..na boku si kedy zacala spavat?

katuss25

Tetunica...ja som bola u marsala a mam 555ml zacinali sme pri 450ml.Niesu vobec velke mam anatomicke su krasne nedaj sa odradit ja som3x volala o zvacsenie ty si platis ty si sef povec chcem vacsie a bastas nim je niekedy tazko volaj managerovi ze chces vacsie on to prebere s dr a zavola ti ze ok hlavne sa neboj povedat toto iste som riesila ja...

katuss25

Tetunica...ja som bola u marsala a mam 555ml zacinali sme pri 450ml.Niesu vobec velke mam anatomicke su krasne nedaj sa odradit ja som3x volala o zvacsenie ty si platis ty si sef povec chcem vacsie a bastas nim je niekedy tazko volaj managerovi ze chces vacsie on to prebere s dr a zavola ti ze ok hlavne sa neboj povedat toto iste som riesila ja...

katuss25

Tetunica...ja som bola u marsala a mam 555ml zacinali sme pri 450ml.Niesu vobec velke mam anatomicke su krasne nedaj sa odradit ja som3x volala o zvacsenie ty si platis ty si sef povec chcem vacsie a bastas nim je niekedy tazko volaj managerovi ze chces vacsie on to prebere s dr a zavola ti ze ok hlavne sa neboj povedat toto iste som riesila ja...

katuss25

Tomyum..ahoj moja si zlata ze na mna nezabudas:-)y mas tak krasne prsia az mi je luto ze som nesla do guli,nadhera tfuj tfuj tfuj nech uz si ok a vytesujes sa s nich kraaasa:-)kde pomizli foto z galerie?chodim sem citam prispevky pisat nestiham zacala som robit decka chore ja herpes na oku nejak nestiham...tak som mesiac aj4dni po opke super uz som zabudla ze ma operoval prsia maknu sadaju som spokojna i ked tie tvoje ach jaj krasne:-)ako sa mi mas?dufam ze uz vsetko ok...