Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

marikamarika

Tina691976

Ahoj, baby tu pisali ze papali lieky pred opkou lebo boli chore, najlepsie vsak bude ak zavolas dokimu najlepsie anesteziologovi a on ti povie co a ako..segre dokonca predpisal nejake antibiotika 5dni pred opkou lebo bola nachladnuta..

deed

Trinity
Mne povedal doki ze pob3 mesiacoch normalne fungovat a zatazovat.... Po 6 tt pomaly zacat, akurat ze ja som si dnes uvedomila, ze to este ani dva mesiace nie su, az 12.2. Budu.... Takze po tomto datume chcem zacat, a tiez prsia naposledy, najviac som zvedava na kliky :)))

Sashinka
Musim sa pofotit, skusim zajtra... Inak ma neboli uz nic, len sa mi zda, ze ten velkostny rozdiel prave mensie lave vacsie zostal :((((( a ja to dost vidim, tak to ma trosku trapi...

A ty este stale mas nejake bolesti? Nestiham nejak vsetko citat, lebo ten moj dvojrocny syn zacal dnes chodit do skolky tak sme najprv chystali a reorganizovali skrinu a dnes som este stresovala ze co bude robit :)) ale super to zvladol, takze zajtra doobeda bude sama a pofotim ;)

Trinity Orion

deed
Ahoj,chcem reagovat na to,co si piasala o tom napnuti prsneho svalu,presne aj aj to obcas mam,uz nemam ziadne bolesti iba toto,napriklad,ked zatvaram okno,vtedy to mam vzdy.Ja som zacala cvicit v sobotu,uz vraj mozem postupne zacat zatazovat,ale este som nedavala nic,ked treba dvihat ruky nad hlavu a ani chrbat a prsia.Budem rada,ked sa uz aj ty odhodlas,keby si dala vediet,ako sa ti dari,neviem si ani predstavit,kedy uz mozem normalne aj bench press a tak..Teraz hlavne kardio a nohy.Dik za odpoved :)

sashinka1985

Deed

Este dva tyzdne to nejako vydrzim a uvidim, co povie doki. ja mam prsia tiez pri sebe dost. a este ich vobec nespojim, ani trosku k sebe nedam. Ty uz necitis v prsiachnic moja? Ani tlaky ani bolest ?ci tiez este ?uz ti sadaju a makknu? Posli fotky do galerky, ked sa budes nudit:-)

Petka79
Dakujem za odpoved aj tebe moja, drzkaj sa a vychutnavaj nakup novych podprseniek.:-)

Tinizmus

Ahojte dievcata
znama ma zaujem o kupon na Interklinik - ak ste si to niektora rozmysleli a chcete ten kupon predat, napiste mi na suranovska.martina@gmail.com

deed

Sashinka

Ja ked som bola po 6tt na kontrole tak mi zakazal skafander lebo mam dost pri sebe prsia, takze on je hlavne na to aby drzali a sadli blizko seba... Tak este trosku vydrz a uvidis ;)

peta79

sashinka1985
ahoj moja, áno mne na kontrole povedal Dr.,že po 3-týždňoch mám začať nosiť cez deň normálnu podprsenku,s kosticami,bez vypchávok,žiadnu športovú a na noc mám nosiť stále ten skafander.. mňa tiež ešte neprestali úplne bolieť prsia a v tom skafandri mám pocit,že ma boleli viac... dnes som prvý krát celý deň v normálnej podprde,je to celkom v poho,ale sem-tam zabolí... raz ma svrbia,raz pobolievajú... na dotyk ma tiež na niektorých miestach bolia,hlavne v bočnej spodnej časti od rebier a dosť ma pobolievajú bradavky... ale tak dá sa to zvládnuť ;-) držkaj sa aj ty :-)

sashinka1985

Peta79

Tebe doktor kazal nosit len 3tyzdne cez den skafander?ako ti je dobre.a ja 6tyzdnov a potom uvidim, co povie doktor.ja sa v nej citim tak bezpecne, ale vsade ma tlaci, prsiama v nej bolia, pichaju a neviem co este. Mam mesiac od opky, ale stale mam v prsiach taky tlak, nadotyk pobolievaju. Niektore baby pisu, ze po mesiaci ani nevedia, ze na opke boli. Ja to viem zatial stale a cakam,kedy to ani ja nebudem vediet :-D

Slniecko83
Ako sa citismoja?co prsia?dufam, ze je vsetko ok.

Marikamarika
Dufam, ze si fit a nadcha nie je:-)

deed

Marikamarika

Prska uz fajn, uz chcem zacat cvicit len som nejaka leniva :(((

Inak kocky,
Ja mam taky pocit, ze ked viac napnem prsne svaly, tak mi to prsko tak skace, to je normalne???

tina691976

ahojte žienky mám dva týždne pred opkou a som nejaká nachladnutá možem jesť paralen a ako dlho dakujem za odpoved už dopredu