Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

marikamarika

Krispinka

Ahoj, ja mam 176 cm a 58kg pod prsami 73, este nemam kozy ale ak si pozres moj album je tam vizual na par velkosti mozno pomoze aspon si to predstavit..kolko je aky objem, moj zaklad je vacsie Acko

hostelica

sashinka1985

Ja idem ku dr.Švehlíkovi do Košic,31.3. mam termín...rozmyslam o okruhlych implantatoch..No o veľkosti stale váham ...nechcem potom lutovat ze prsia budu aj tak male,ale zase ani prilis velke sa mi nepacia,tak som zvedava co mi povie lekar na 1.konzultacii.

Nemohla by si pridať viac fotiek aj v nejakom oblečení?:)

sashinka1985

Hostelica

Ahoj, jamam 295ml mentor anatom profil stredny plus. Zatial mi to urobilo 6cm na obvode adufam, ze to nepojde nizsie. Tie fotky su asi z dvoch tyzdnov od opky. Ja som s velkostou spokojna, uz len nech sa usadia, lebo akosi sa im nechce usadzat a ani moc makknut:-)
Ty idesku komu a kedy?
Ja som na vyber mala 295 a 330ml, ale na vysku bol rozdiel len 3mm co je nic ale viac na sirku mi vyhovoval 295 mentor tak som sa rozhodla sdokim pre tuto velkost.

krispinka

Ahojte babenky
Dnes som bola na konzultacii v Nitre a po zvazeni sme sa dohodli s dr.na anatomoch 390ml ja meriam 175cm vazim 58kg
Najde sa tu nejaka zena ktora je natom podobne ako ja???
neviem ci som predsa nemala dat gule :-/

cukricka

Lenkalili

Dakujem. Ano. Budem odpocivat. Trosku sa uz zacinam bat ale tesim sa. Zajtra letim domov tak mi to aspon zbehne a rano sup hladna smadna :)
Dohodli sme sa na 390 ale este vaham takze sa to uzavrie vo stvrtok. Mozno 420 :)

tina691976

super už som sa bála že budem odkázaná na oblečenie len na zapýnanie spredu lebo to mám vo velmi obmedzenom množstve

Lenkalili

cukricka

Nič mi nerobi problem som už uplne OK :) ako jasné ešte trošku bolí ale je to v pohodičke :) Tak držím pršteky v štvrtok! Ty budeš spinkať a mne bude dávať dole stehy :) :), koľko ml budeš mať?